Όλα τα Προϊόντα
Έλεγχος WiFi 7,82 mm HD Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED για διαφήμιση επωνυμίας και εκπομπή φωτός
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
|---|---|
| Λάμψη: | 16384 cd/m² |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED 2,5 χιλιοστών υψηλής ευκρίνειας για διαφήμιση Light Show μέσω WiFi Control
| Χρωματιστά: | RGB |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Η καλύτερη ολόγραμμα της Κίνας P3.91 Ολόγραφική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας για την εκπαίδευση λιανικής
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted ή??????????? |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 10000 ώρες |
| Κατανάλωση ρεύματος: | 300W |
P6.25 5000cd Εξαιρετικά Λεπτή Εύκολη Εγκατάσταση Χαμηλής Κατανάλωσης Ενέργειας Υψηλής Επίπτωσης Διαφανής Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής για Τζαμένιες Βιτρίνες
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
Οθόνη LED Ολογράμματος Υψηλής Φωτεινότητας P3.9 Διπλής Όψης 3000cd Ελαφριά για Εύκολη Εγκατάσταση για Λιανική
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
Εύκολη Εγκατάσταση P3.91 Ολογραφική Αόρατη Διαφανής Οθόνη LED 3000cd Εξωτερική Οθόνη Διαφήμισης LED
| Διάρκεια ζωής: | 100.000 ώρες |
|---|---|
| Pixels: | 3,91 χλστ |
| Βάρος μονάδας: | 3,5 kg/㎡ |
3000cd P2.5 εσωτερικό αόρατο ψηφιακό ολογραφικό διαφανές LED διαφημιστικό οθόνο γυάλινο παράθυρο εμπορικό κέντρο
| Τεχνολογία: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Χρόνος Ζωής: | 100000h |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο χύτευσης με χύτευση |
P7.82 Ολογραφική διαφανής οθόνη οπίσθιας προβολής υψηλής διαφάνειας για διαφημιστικά γυάλινα παράθυρα
| Κατανάλωση ρεύματος: | Μέγιστο 400W/τ.μ. |
|---|---|
| Δυναμικό: | 110-240V |
| Τάση λειτουργίας: | DC12V |
P2.5 Διαφανής οθόνη με LED οθόνη οθόνης οθόνης ολόγραμμα ολόγραφική οθόνη 3D ολόγραμμα ευέλικτος μεγάλος πίνακας
| Διαφάνεια: | 95% |
|---|---|
| σχέδιο: | Front&Rear |
| Διασύνδεση: | 3m/5m/7m |
P6.25 LED ολογραφική οθόνη προσαρμόσιμου μεγέθους υποστηριζόμενο τοίχος βίντεο για εμπορικό κέντρο εκθέσεων
| Μέση ισχύος: | 300W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
