Όλα τα Προϊόντα
Υπερτελής 2.5mm Ολογραφική οθόνη LED με διαφάνεια Ευέλικτη καθαρή εικόνα Εύκολη εγκατάσταση για εμπορικά κέντρα και παράθυρα καταστημάτων
| Είδος: | Οθόνη LED που πετάει με drone |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
Ολογραφική Διαφανής Οθόνη P3.91 Ευέλικτη Οθόνη Φιλμ LED IP45 12V Κόλλα για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P3.91 |
| Αξιολόγηση IP: | IP45 |
Έξυπνη 5V ελαφριά εύκολη εγκατάσταση P2.5 ευέλικτη ολογραφική οθόνη 2500CD για εμπορικό κέντρο διαφήμιση οθόνη τοίχου
| Τύπος οθόνης: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Σύστημα: | Σύστημα ολογράμματος Musion Eyeliner |
LED ολογραφική 3D διαφημιστική οθόνη υψηλής φωτεινότητας ιδανική για καταστήματα λιανικής πώλησης εμπορικά κέντρα εκθεσιακά περίπτερα
| Διαφάνεια: | 78% |
|---|---|
| Πακέτο: | Ρολό |
| Τύπος οθόνης: | διαφήμιση |
P2.5 Ολογραφική οθόνη LED που παρέχει διαφανείς και πλωτές τρισδιάστατες εικόνες για διαφημιστικές εκθέσεις λιανικής και εταιρικές εκδηλώσεις
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Οθόνη LED Ολογραφική Εύκαμπτη P3.91 με Pixel Pitch 3.91mm, Προστασία IP45 και 85% Διαφάνεια για Διαφήμιση
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
Οθόνη LED Διαφανούς Φιλμ Εσωτερικού Χώρου P4 Εύκαμπτη με Υλικό Ρητίνης PC, Προστασία IP67 και Προσαρμόσιμα Μεγέθη για Σύγχρονες Οθόνες
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Οθόνη LED εύκαμπτης μεμβράνης P3.91 με προστασία IP45, τροφοδοτικό 12V και φωτεινότητα 3000cd για διαφήμιση σε γυάλινα παράθυρα
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
P3.91 Ελαστική οθόνη LED με ταινία φωτεινής ακτινοβολίας με προστασία IP45 και τροφοδοσία 12V για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED 20 mm με έλεγχο WiFi για προβολή φωτός και προώθηση επωνυμίας
| Λάμψη: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Διαφάνεια πίνακα: | >85% |
