Όλα τα Προϊόντα
Εμπορική προβολή διαφημίσεων με ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας 3,91 mm
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
|---|---|
| Λάμψη: | 65536 cd/m² |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen για τοίχο βίντεο εσωτερικής διαφήμισης
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Δείξτε πάχος: | 3 χιλιοστά |
P2.5 Οθόνη LED για Διαφήμιση Παραθύρων Υψηλής Διαφάνειας με Ολογραφικό Εφέ και Έλεγχο μέσω Εφαρμογής/WiFi Έξυπνο Διαφανές Φιλμ
| Κινηματογραφικό χρώμα: | Διαφανής |
|---|---|
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
| ανανεωτικό ποσοστό: | 60Hz |
Υψηλής διαφάνειας ολογραφική οθόνη LED οθόνης γυαλί παράθυρο βίντεο τοίχος εσωτερική χρήση
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
Οθόνη LED Holographic P2.5 με Προγραμματιζόμενο Έλεγχο WiFi για Βιτρίνα Καταστήματος, Γυάλινο Τοίχο Κουρτίνας, Οθόνες Ανελκυστήρα Εμπορικού Κέντρου, Διαφήμιση, Εξαιρετικά Διαφανής, Υψηλής Φωτεινότητας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Τοποθετημένο στην οροφή/Κρεμαστό |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
Οθόνη προβολής P3.91 εσωτερικού χώρου Ολογραφική Λευκή Ολογραφική Συνδέσιμη οθόνη LED
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |
Ευέλικτη Διαφανής Ολογραφική 3D LED Μεμβράνη Οθόνη LED Γυαλί Αυτοκόλλητο Εξαιρετικά Λεπτή Οθόνη LED για Γυάλινο Παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
P7.82 Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστημάτων Εμπορικών Κέντρων Εύκολη Εγκατάσταση Έξυπνος Έλεγχος Οπτικό Αποτέλεσμα HD
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920x1080 pixel |
| σύστημα ελέγχου: | Έναρξη Nova |
Ευέλικτη οθόνη LED UltraThin P3.91 Ολογραφική οθόνη με ενσωματωμένο οδηγό LED Ψηφιακή σήμανση διαφήμισης
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
