All Products
High Definition 3.91mm Holographic Flying LED Screen Commercial Ad Display
| Self Adhesive: | Yes |
|---|---|
| Brightness: | 65536 Cd/m² |
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen for Indoor Advertising Video Wall
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Display Thickness: | 3mm |
P2.5 High Transparency Window Advertising Holographic LED Screen Animation App/WiFi Control Intelligent Transparent Film
| Film Color: | Transparent |
|---|---|
| Self Adhesive: | Yes |
| Refreshrate: | 60Hz |
High Transparent Holographic LED Screen Display Glass Window Video Wall Indoor Use
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
P2.5 Holographic LED Screen Programmable WiFi Control for Store Window Display Glass Curtain Wall Retail Mall Elevator Screens Advertising Ultra Transparent High Brightness Flexible LED Display
| Installation Method: | Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Weight Approx: | 2KG/sqm |
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
IndoorP3.91 Holographic Display Projection White Holographic Spliceable LED Screen
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window Retail Store Mall Advertising High Brightness Digital Signage
| Working Voltage: | 5V |
|---|---|
| Size: | 250mm*1000mm |
| Project: | Front&Rear |
Flexible Transparent Holographic 3D LED Film LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall Storefront Advertising Display Easy Installation Smart Control HD Visual Effect
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 Pixels |
| Control System: | Nova Start |
Flexible Led Screen UltraThin P3.91 Holographic Display Screen With Integrated LED Driver Advertising Digital Signage
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
