Alle producten
High Definition 3,91 mm holografische vliegende LED-scherm commerciële advertentieweergave
| Zelfklevend: | Ja |
|---|---|
| Helderheid: | 65536 cd/m² |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen voor videowand voor reclame binnen
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Afbeeldingsdikte: | 3 mm |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Filmkleur: | Transparant |
|---|---|
| Zelfklevend: | Ja |
| RefreshRate: | Guangdong, China |
Hoge Transparante Holografische LED Scherm Display Glas Raam Videowand Binnen Gebruik
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
P2.5 Holografisch LED-scherm Programmeerbare WiFi-besturing voor winkelvensterbeeldscherm Glas gordijnmuur Winkelcentrum Liftbeeldschermen Reclame Ultra-transparant Hoge helderheid Flexibel LED-display
| Installatiemethode: | Plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
Indoor P3.91 Holografische Display Projectie Witte Holografische Splicable LED Scherm
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |
Flexibele Transparante Holografische 3D LED Film LED Display Glas Lijm Super Dunne LED Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |
Flexibel LED-scherm UltraThin P3.91 Holografisch scherm met geïntegreerde LED-driver reclame digitale signage
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
