Alle producten
P7.82 Hoge helderheid LED-holografisch scherm voor glasinstallatie Transparante ultradunne lichtgewicht groot scherm voor winkelcentrum, winkelruimte en merkpromotie
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
P3.91Flexibel transparant holografisch 3D LED film led scherm voor venster glas winkelcentrum Indoor 3D video muur reclame
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Transparant LED-scherm Zelfklevende Binnen Toepassing LED-scherm TV voor Reclame
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
P7.82 HD Smart Control LED Holografisch scherm Ultra-dun 5000CD voor commerciële showrooms Gebouw Glasliften Spelzalen Reclame
| Maat: | Aangepast |
|---|---|
| Video-inhoud: | Zwarte achtergrond |
| Oplossing: | 1920 x 1080 pixels |
Transparante Holografische 3D LED Film Reclame LED Display Glas Zelfklevend Super Slank Led Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
Holografisch HD Indoor P6.25 Transparante LED Reclame Scherm met telefoon Ondersteuning voor Animatie & Graphics Video Wall
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Reclame Bühnenshow Commercieel gebruik
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Helderheid: | 4500 nits |
| Werkspanning: | 5V |
P3.91 Transparant Holografisch LED-scherm Geavanceerde Technologie Ultra-dunne Zelfklevende Paneel voor Winkelruit Displays
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Transparante LED-scherm Holografisch mesh-paneel Indoor Transparante LED-scherm Buigbaar mesh-paneel
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
10 mm holografisch vliegend LED-scherm met WiFi-bediening voor lichtshow en merkpromotie
| Zelfklevend: | Ja |
|---|---|
| Helderheid: | 9216 cd/m² |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
