Alle producten
Ultradun 2,5 mm holografisch LED-scherm met transparantie Flexibel helder beeld Makkelijk te installeren voor winkelcentra en winkelruiten
| Item: | Drone vliegende LED-scherm |
|---|---|
| Stralingshoek: | 160 graden |
| Beschermingsgraad: | IP65 |
Holografisch doorzichtig scherm P3.91 Flexibel LED-filmbeeldscherm IP45 12V Kleefmiddel voor glazen vensterreclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.91 |
| IP-classificatie: | IP45 |
Slim 5V lichtgewicht Gemakkelijk te installeren P2.5 Flexibel holografisch scherm 2500CD voor winkelcentrum Advertentie Wand Display
| Weergavetype: | holografische projectie |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Systeem: | Musion Eyeliner-hologramsysteem |
Led-holografische 3D-filmreclameweergave Hoge helderheidsweergave Ideaal voor winkels, winkelcentra, beursstands
| Transparantie: | 78% |
|---|---|
| Pakket: | Rollen |
| Weergavetype: | reclame |
P2.5 Holografisch LED-scherm dat transparante en zwevende 3D-beelden levert voor retailreclametentoonstellingen en bedrijfsevenementen
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P3.91 Flexibel LED Holografisch Scherm met 3.91mm Pixel Pitch IP45 Bescherming en 85% Transparantie voor Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P4 flexibel LED-transparant filmscherm voor binnen met pc-harsmateriaal, IP67-bescherming en aanpasbare maten voor moderne beeldschermen
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming 12V-stroomvoorziening en 3000cd helderheid voor glazen vensterreclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P3.91 Flexibel LED-filmdisplay met IP45-bescherming en 12V-stroomvoorziening voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
20 mm holografisch vliegend LED-scherm met WiFi-bediening voor lichtshow en merkpromotie
| Helderheid: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
| Paneeltransparantie: | >85% |
