Alle producten
7,82 mm HD holografische vliegende LED-scherm WiFi-bediening voor merkreclame en lichtshow
| Zelfklevend: | Ja |
|---|---|
| Helderheid: | 16384 cd/m² |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
2,5 mm hoge definitie holografische vliegende LED-scherm voor lichtshow reclame door WiFi-controle
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Weergavetype: | LED |
| Levensduur: | 100.000 uur |
China's Beste Hologram P3.91 Holografische LED Display Scherm met Hoge Transparantie voor Detailhandel, Onderwijs, Metro en Wegwijzers voor Auto's
| Installatietype: | Aan de muur bevestigd of free-standing |
|---|---|
| Levensduur: | 10000 uur |
| Stroomverbruik: | 300W |
P6.25 5000cd Ultra-dun, eenvoudig te installeren, laag vermogen, hoge impact, transparant LED-holografisch scherm voor glazen ramen
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
Hoge helderheid P3.9 Dubbelzijdig LED-holografisch scherm 3000cd lichtgewicht voor eenvoudige installatie voor de detailhandel
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
Eenvoudige Installatie P3.91 Hoge Helderheid Holografisch Onzichtbaar Transparant LED Scherm 3000cd Buiten LED Reclamescherm
| Levensduur: | 100.000 uur |
|---|---|
| Pixels: | 3,91 mm |
| Modulegewicht: | 3,5 kg/㎡ |
3000cd P2.5 Binnen Onzichtbaar Digitale Holografische Transparante LED Reclamescherm Glas Winkelcentrum
| Technologie: | holografische projectie |
|---|---|
| Levensduur: | 100.000 uur |
| Kastmateriaal: | Spuitgieten van aluminium |
P7.82 Holografische Transparante High Transparency Achterprojectieschermfolie voor Reclame Glazen Raam Shows Verschillende Maten
| Stroomverbruik: | Maximaal 400 W/m2 |
|---|---|
| Spanning: | 110-240V |
| Werkspanning: | DC12V |
P2.5 Transparent Led Display Video Wall Hologram Holografisch scherm 3D Hologram Flexibel groot formaat paneel
| Transparantie: | 95% |
|---|---|
| project: | Front&Rear |
| Interface: | 3m/5m/7m |
P6.25 LED-holografisch scherm aanpasbare grootte ondersteunde videomuur voor tentoonstellingen winkelcentrum
| Gemiddelde kracht: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
