Alle producten
Holografisch LED-scherm Geen stalen frame structuur Voor gebouw verschijning met hoogwaardige producten
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
Versatile P6.25 LED-holografisch scherm aanpasbare grootte gebogen installatie ondersteunde tentoonstelling & showroom
| Gemiddelde kracht: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
China's Beste Hologram P3.91 Holografische LED Display Scherm met Hoge Transparantie voor Detailhandel, Onderwijs, Metro en Wegwijzers voor Auto's
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
P2.5 10000CD Hoge helderheid DC12V Flexibel holografisch LED-display voor glazen gordijnwand
| Gemiddelde kracht: | 400 W/m2 |
|---|---|
| LED-chip: | SMD1515 |
| Pixels: | 2,5 mm |
P7.82 LED Display Flexibel paneel 4000CD Hoge helderheid Doorzichtige glazen gordijnwand
| Gemiddelde kracht: | 240w/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
P20 2500cd Hoog helderheids-LED-digitaal-poster-advertentie-scherm met IP45-classificatie voor gebruik binnen/halfbuiten
| Gemiddelde kracht: | 200 W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 20 mm |
P10 3500cd LED-reclamescherm met hoge helderheid en IP45-classificatie voor gebruik binnenshuis
| Gemiddelde kracht: | 240w/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 10 mm |
P3.91*3.91 Ultralichte LED Holografische Displayscherm Lichtgewicht 5000CD voor Reclame Evenementen Retail Transparante Reclame Glazen Displays
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| project: | Front&Rear |
Hoge-definitie holografisch transparant scherm P3.91 3D glasafsluitend Super Slim LED-scherm voor glazen vensterbeeldscherm
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Transparent holografisch 3D P3.91 Digitaal en signage Flexibel maatwerk winkelcentrum Glas reclame display
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
