Alle producten
P20 Holografisch LED-scherm met DC12V-voeding voor glazen straatdisplays
| Maat: | 1500*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P10 DC12V holografisch LED-scherm voor straatglazen wandproductdemonstraties en buitenreclame voor alle weersomstandigheden
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Eenheidsafstand: | 2.5x2.5mm |
|---|---|
| Onderhoud: | Gemakkelijk schoon te maken |
| Weergavetype: | Geleid |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming en zelfklevend holografisch LED-display voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P20 Transparante holografische 3D-film advertentiebeeldscherm Glasklevend slimme led-beeldscherm binnenshuis
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P20 |
| Kleur: | RGB |
Indoor P10 RGB Full Color LED Holografisch Scherm Transparant voor Reclame Grootschalige Tentoonstellingen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P10 |
| Kleur: | RGB |
Eenvoudige installatie LED-display P6.25 Holografisch LED-scherm voor binnenreclameprojecten
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P7.82 LED-holografisch scherm doorzichtig flexibel hoog helderheids-LED-filmscherm voor glazen ramen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P7.82 |
| Kleur: | RGB |
Op zwaar werk berekende P3.91 DC12v 1000 * 250 mm holografische LED-scherm LED-display voor grootschalige reclameprojecten
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd Hoge helderheid 85% transparantie LED-holografisch scherm voor winkelcentrum
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| Led-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3,91 mm |
