All Products
Flexible Self-Adhesive IP67 Waterproof LED Holographic Screen for Glass Windows
| Usage: | Advertising, Decoration, Indoor |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V |
| Power Source: | DC Power Supply, Plug Powered |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Display IP45 Waterproof 12V Power Supply Holographic Transparent Screen for Glass Window Advertising
| Usage: | Advertising, Decoration, Indoor |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V |
| Power Source: | Power Source |
P8 Indoor Bendable Transparent LED Film Panel with 90% Transparency and IP67 Protection for Commercial Shopping Centers
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4X4mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
P3.91 Outdoor Transparent LED Display Ultra Thin Invisible Hologram Advertising Screen High Brightness 3000nits Easy Mount Glass Media Wall Screen
| Contrastratio: | 4000:1 |
|---|---|
| Brightness: | 4500 Cd/m² |
| Usage: | Indoor |
P20 Holographic LED Screen with DC12V power supply for street glass wall displays
| Size: | 1500*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P10 DC12V Holographic LED Screen for Street Glass Wall Product Demonstrations and Outdoor Advertising Offering All Weather
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P2.5 High Transparency Window Advertising Holographic LED Screen Animation App/WiFi Control Intelligent Transparent Film
| Unit Pitch: | 2.5X2.5mm |
|---|---|
| Maintenance: | Easy To Clean |
| Display Type: | LED |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Screen with IP45 Protection and Self-Adhesive Holographic LED Display for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
P20 Transparent Holographic 3D Film Advertising Display Glass Adhesive Smart Led Display Indoor Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P20 |
| Color: | RGB |
Indoor P10 RGB Full Color LED Holographic Screen Transparent for Advertisement Large-Scale Exhibitions
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P10 |
| Color: | RGB |
