All Products
Easy Installation LED Display P6.25 Holographic LED Screen for Indoor Advertising Projects
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P7.82 |
| Color: | RGB |
Heavy-duty P3.91 DC12v 1000*250mm Holographic LED Screen LED Display for Large-scale Advertising Projects
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd High Brightness 85% Transparency LED Holographic Screen for Shopping Mall Glass Windows
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3.91mm |
Flexible P2.5 SMD1010 LED Film Display Adhesive Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
2.5mm Holographic LED Screen With Transparency Flexible Clear Imaging Easy Installation For Shopping Malls
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P2.5 |
| Color: | RGB |
All-weather DC12V P7.82 Holographic LED Screen 1000*250mm Perfect for Street, Glass Wall & Product Demonstrations
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
6.25mm Holographic LED Screen With Transparency Flexible Clear Imaging Easy Installation For Building
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P6.25 |
| Color: | RGB |
High End Transparent Holographic LED Screen Soft Flexible Ultra Light LED Display for Retail Store Glass Wall Exhibition Wedding Stage
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |
20mm Pixel Pitch Holographic LED Display with Unobstructed View and Easy Installation for Commercial Promotion
| Lifespan: | 30000h |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Dimensions: | 1200mm*250mm |
