Wszystkie produkty
Elastyczny holograficzny ekran LED P2.5 SMD1010 do wyświetlania reklam w szklanych oknach
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
2.5mm Holograficzny ekran LED z przejrzystością Elastyczna jasna wizerunek Łatwa instalacja dla centrów handlowych
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P2.5 |
| Kolor: | RGB |
W każdą pogodę DC12V P7.82 Ekran LED holograficzny 1000*250mm Idealny do pokazów ulicznych, szklanych ścian i produktów
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
6.25mm Holograficzny ekran LED z przejrzystością Elastyczny, jasny obraz Łatwa instalacja w budynkach
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P6.25 |
| Kolor: | RGB |
Wysokiej klasy przezroczysty ekran holograficzny LED Miękki elastyczny ultra jasny wyświetlacz LED do sklepu detalicznego Szklane wystawy ścienne Scena weselna
| Rodzaj projektoru: | Reklama na ekranie Galssa |
|---|---|
| Występ: | Projekcja bezpośrednia |
| Pakiet: | Rolka |
20mm Pixel Pitch Holograficzny wyświetlacz LED z niezakłóconym widokiem i łatwą instalacją do promocji komercyjnej
| Długość życia: | 30000H |
|---|---|
| Typ wyświetlacza: | Prowadzony |
| Wymiary: | 1200 mm * 250 mm |
Elastyczny 10mm Holograficzny ekran LED Przejrzysty Wyraźny wyświetlacz z roczną gwarancją
| Długość życia: | 30000H |
|---|---|
| Typ wyświetlacza: | Prowadzony |
| Wymiary: | 1200 mm * 250 mm |
Elastyczny 6,25 mm Holograficzny wyświetlacz LED z jasnym widzeniem 1 rok gwarancji Łatwa instalacja Wysoka przejrzystość dla centrów handlowych Reklama komercyjna i okna sklepów
| Rozstaw pikseli: | 6,25 mm |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 160 ° |
| Poziom ochrony: | IP65 |
Wysokiej przejrzystości 3.91mm Holograficzny ekran LED z miękkim widokiem bez przeszkód dla reklam komercyjnych
| Kolor chipa tuby: | Pełny kolor |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 160 stopni |
| Cechy: | Wysokiej jakości obraz holograficzny |
Wysokiej przejrzystości 3.91mm Holograficzny ekran LED z miękkim widokiem bez przeszkód dla reklam komercyjnych
| Rozstaw pikseli: | 3,91 mm |
|---|---|
| Wskaźnik przejrzystości: | 85% |
| Kąt widzenia: | 160 ° |
