All Products
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Advertising Stage Show Commercial Use
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Transmittance: | Up To 90% |
| Brightness: | 4500 Nits |
P3.91 Transparent Holographic LED Screen Advanced Tech Ultra-Thin Adhesive Panel for Shop Glass Window Displays
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Transparent LED Display Holographic Mesh Panel Indoor Transparent LED Display Bendable Mesh Panel
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
10mm Holographic Flying LED Screen With WiFi Control For Light Show And Brand Promotion
| Self Adhesive: | Yes |
|---|---|
| Brightness: | 9216 Cd/m² |
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |
7.82mm HD Holographic Flying LED Screen WiFi Control For Brand Advertising And Light Show
| Self Adhesive: | Yes |
|---|---|
| Brightness: | 16384 Cd/m² |
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |
2.5mm High Definition Holographic Flying LED Screen For Light Show Advertising By WiFi Control
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Life Span: | 100000hours |
China's Best Hologram P3.91 Holographic LED Display High Transparency Screen for Retail Education Subway Wayfinding Car Use
| Installationtype: | Wall-mounted Or Free-standing |
|---|---|
| Lifetime: | 10000 Hours |
| Powerconsumption: | 300W |
P6.25 5000cd Ultra-Thin Easy Install Low Power High Impact Transparent LED Holographic Screen for Glass Windows
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6.25mm |
High Brightness P3.9 Double-side LED Holographic Display 3000cd Lightweight for Easy Setup for Retail
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6.25mm |
Easy Installation P3.91 High Brightness Holographic Invisible Transparent Led Screen 3000cd Outdoor Led Advertising Screen
| Lifetime: | 100,000 Hours |
|---|---|
| Pixels: | 3.91mm |
| Module Weight: | 3.5Kg/㎡ |
