All Products
Flexible 10mm Holographic LED Screen Transparent Clear Display With One Year Warranty For Mall Shop Window Product Advertising
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Lifespan: | 30000h |
| Displaytype: | LED |
Flexible 6.25mm Holographic LED Display with Clear Vision 1-Year Warranty Easy Installation High Transparency for Shopping Mall Commercial Advertising and Shop Windows
| Pixel Pitch: | 6.25mm |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Protection Level: | IP65 |
High Transparency 3.91mm Holographic LED Screen with Soft Unobstructed View for Commercial Advertising
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Viewingangle: | 160 Degrees |
High Transparency 3.91mm Holographic LED Screen with Soft Unobstructed View for Commercial Advertising
| Pixel Pitch: | 3.91mm |
|---|---|
| Transparency Rate: | 85% |
| Viewing Angle: | 160° |
UltraThin 2.5mm Holographic LED Screen With Transparency Flexible Clear Imaging Easy Installation For Shopping Malls And Store Windows
| Item: | Drone Flying LED Screen |
|---|---|
| Beam Angle: | 160 Degree |
| Protection Grade: | IP65 |
Holographic Transparent Screen P3.91 Flexible LED Film Display IP45 12V Adhesive for Glass Window Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.91 |
| IP Rating: | IP45 |
Smart 5V Lightweight Easy installation P2.5 Flixible Holographic Screen 2500CD for Shopping Mall Advertise Wall Display
| Displaytype: | Holographic Projection |
|---|---|
| Weight Approx: | 2KG/sqm |
| System: | Musion Eyeliner Hologram System |
Led Holographic 3D Film Advertising Display High Brightness Display Ideal for Retail Stores Shopping Malls Exhibition Booths
| Transparency: | 78% |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Displaytype: | Advertising |
P2.5 Holographic LED Screen Delivering Transparent and Floating 3D Images for Retail Advertising Exhibitions and Corporate Events
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P3.91 Flexible LED Holographic Screen with 3.91mm Pixel Pitch IP45 Protection and 85% Transparency for Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
