All Products
3000cd P2.5 Indoor Invisible Digital Holographic Transparent Led Advertising Screen Glass Window Shopping Mall
| Technology: | Holographic Projection |
|---|---|
| Life Time: | 100000h |
| Cabinet Material: | Die-Casting Aluminum |
P7.82 Holographic Transparent High Transparency Rear Projection Screen Film for Advertising Glass Window Shows Different Sizes
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Power Consumption: | Max 400W/sqm |
| Voltage: | 110-240V |
P2.5 Transparent Led Display Video Wall Hologram Holographic Screen 3D Hologram Flexible Big Size Panel
| Transparency: | 95% |
|---|---|
| Project: | Front&Rear |
| Interface: | 3m/5m/7m |
P6.25 LED Holographic Screen Customizable Size Supported Video Wall for Exhibition Shopping Mall
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6.25mm |
Holographic LED Screen No Steel Frame Structure For Building appearance with high quality products
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
Versatile P6.25 LED Holographic Display Customizable Size Curved Installation Supported Exhibition & Showroom
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6.25mm |
China's Best Hologram P3.91 Holographic LED Display High Transparency Screen for Retail Education Subway Wayfinding Car Use
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
P2.5 10000CD High Brightness DC12V Flexible Holographic LED Display for Glass Curtain Wall
| Average Power: | 400W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD1515 |
| Pixels: | 2.5mm |
P7.82 LED Display Flexible Panel 4000CD High Brightness Transparent Glass Curtain Wall
| Average Power: | 240W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
P20 2500cd High Brightness LED Digital Poster Advertising Screen with IP45 Rating for Indoor/Semi-Outdoor Use
| Average Power: | 200W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 20mm |
