Tüm ürünler
Yüksek kaliteli ürünlerle bina görünümü için çelik çerçeve yapısı yok
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
Çok Yönlü P6.25 LED Holografik Ekran Özelleştirilebilir Boyut Kavisli Kurulum Destekli Sergi ve Showroom
| Ortalama güç: | 300W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 6.25mm |
Çin'in En İyi Hologramı P3.91 Holografik LED Ekranı Perakende Eğitim için Yüksek Şeffaflık Ekranı Metro Yol Bulma Araç Kullanımı
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |
P2.5 10000CD Yüksek Parlaklık DC12V Esnek Holografik LED Ekran, Cam Perde Duvar için
| Ortalama güç: | 400W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD1515 |
| Piksel: | 2,5 mm |
P7.82 LED Ekran Esnek Panel 4000CD Yüksek Parlaklık Şeffaf Cam Perde Duvar
| Ortalama güç: | 240w/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 7,82 mm |
P20 2500cd Yüksek Parlaklıkta LED Dijital Poster Reklam Ekranı, İç/Yarı Dış Mekan Kullanımı için IP45 Derecesi
| Ortalama güç: | 200W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 20 mm |
P10 3500cd Yüksek Parlaklıklı LED Reklam Ekranı kapalı kullanım için IP45 derecelendirilmiş
| Ortalama güç: | 240w/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 10 mm |
P3.91*3.91 Ultra Hafif LED Holografik Ekran Hafif 5000CD Reklam, Etkinlikler, Perakende ve Şeffaf Reklam Cam Ekranları İçin
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| forma: | 4:3 |
| proje: | Ön arka |
Yüksek çözünürlüklü Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Cam Pencere Ekranı için 3B Cam Yapıştırıcı Süper İnce LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Şeffaf Holografik 3D P3.91 Dijital ve İşaret Esnek Özel Boyut Alışveriş Merkezi Cam Reklam Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
