Όλα τα Προϊόντα
P7.82 Υψηλής φωτεινότητας οθόνη ολόγραφης οθόνης LED για εγκατάσταση γυαλιού Διαφανής Υπερτελής Ελαφρύτητας Μεγάλη οθόνη για εμπορικό κέντρο, παράθυρο λιανικής πώλησης και προώθηση εμπορικής επωνυμίας
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
Ελαστική διαφανής ολογραφική 3D LED οθόνη με φώτα LED για παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής οθόνη LED προσκόλληση εσωτερικής εφαρμογής LED οθόνη τηλεόρασης για διαφήμιση
| Pixels: | 3,91 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Μετάδοση: | 95% |
Π7.82 HD Έξυπνος έλεγχος LED Ολογραφική οθόνη Υπερ- λεπτή 5000CD για εμπορικές αίθουσες επίδειξης Κατασκευές γυάλινων ανελκυστήρων Αίθουσες παιχνιδιών Διαφήμιση
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Περιεχόμενο βίντεο: | Μαύρο φόντο |
| Ψήφισμα: | 1920 x 1080 Pixels |
Διαφανής ολογραφική 3D LED ταινία διαφήμισης LED οθόνη γυαλί Super Slim LED οθόνη για γυάλινο παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Μετάδοση: | 95% |
Ολογραφική HD εσωτερική οθόνη διαφάνειας LED διαφήμισης P6.25 με υποστήριξη τηλεφώνου για κινούμενα σχέδια και γραφικά τοίχος βίντεο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής οθόνη ολογράμματος Full HD Εξαιρετικά λεπτή, ελαφριά, μαλακή οθόνη Διαφήμιση εσωτερικού χώρου Σόου σκηνής Εμπορική χρήση
| Μετάδοση: | Έως και 90% |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500 NIT |
| Τάση λειτουργίας: | 5V |
Π3.91 Διαφανής ολογραφική οθόνη LED με υπερτεχνική τεχνολογία, πολύ λεπτή συγκολλητική επιφάνεια για οθόνες παραθύρων από γυαλί καταστημάτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής οθόνη LED ολογραφικό πλέγμα εσωτερικών χώρων Διαφανής οθόνη LED πλέγμα πλέγματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED 10 mm με έλεγχο WiFi για προβολή φωτός και προώθηση επωνυμίας
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
|---|---|
| Λάμψη: | 9216 cd/m² |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
