Alle producten
P2.6 Hoge Helderheid 1500 cd/m² Waterdicht IP45 LED Grille Scherm voor Binnenreclame en Gebouwen
| Item: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| LEIDENE lampparels: | 2020SMD |
P3.9 Hoge Helderheid 5000cd Waterdicht IP67 240W LED Grille Scherm voor Binnenreclame
| Item: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| LEIDENE lampparels: | 1921SMD |
| Pixeldichtheid: | 32768 punten/m2 |
Miracle Bean P20 DC12V RGB Flexibel LED UAV Scherm met IP65 Waterdicht en WiFi & APP Bediening voor Buitengebruik
| Item: | Drone-scherm |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certificaat: | CE ROHS FCC |
Miracle Bean XH-MTLEDS12 P25 12V RGB Flexible Waterproof Drone LED Screen met IP65 rating en APP WiFi Control
| Item: | Drone-scherm |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certificaat: | CE ROHS FCC |
Flexibel P10 SMD2222 12V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
Flexibel P2.5 12V Zelfklevend LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 1200X250mm |
| Pixeldichtheid: | 160000dots/㎡ |
Aangepast P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
Flexibel doorzichtig LED-maasbeeld 125 mm Dc12v IP67 Modulair Voor glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 125 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
Transparant Modulair LED Mesh Scherm 50mm IP67 Geschikt voor Stalen Structuur Glazen Gordijn en Buitenreclame
| Pixelafstand: | 50 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
P50 7000cd IP67 300W DMX512 RGB LED Mesh Screen Outdoor DC 12V Outdoor Reclame
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Modulegrootte: | Maatwerk |
| gewicht: | 8 kg |
