Alle producten
Lichtgewicht Reclame Drone met LED Scherm voor Vliegende Digitale Projectie High-Impact Event Marketing Banner Oplossing
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P3.91Flexibel transparant holografisch 3D LED film led scherm voor venster glas winkelcentrum Indoor 3D video muur reclame
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
High Definition P25 LED Flying Carpet Screen met drone voor openlucht evenementen en reclame
| Schermgrootte: | Variabel (aanpasbaar per droneconfiguratie) |
|---|---|
| Contrastverhouding: | 3000: 1 |
| Schermmateriaal: | Film |
Transparant LED-scherm Zelfklevende Binnen Toepassing LED-scherm TV voor Reclame
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
P7.82 HD Smart Control LED Holografisch scherm Ultra-dun 5000CD voor commerciële showrooms Gebouw Glasliften Spelzalen Reclame
| Maat: | Aangepast |
|---|---|
| Video-inhoud: | Zwarte achtergrond |
| Oplossing: | 1920 x 1080 pixels |
P15 P20 Vliegend Led Scherm met de Drone Led Magic Pixel Tapijt Banner Led Deken Evenement Buiten Led Flexibel Scherm
| Schermgrootte: | Variabel (aanpasbaar per droneconfiguratie) |
|---|---|
| Contrastverhouding: | 3000: 1 |
| Schermmateriaal: | Film |
Transparante Holografische 3D LED Film Reclame LED Display Glas Zelfklevend Super Slank Led Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
P15 Smart Control IP68 LED Drone Screen Programmable Flexible Transparent Screen voor Concert Shows Vlag Logo Display Huwelijken en verjaardagsfeesten
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
| schermtype: | LED |
P20 P15 Transparante Vliegende LED-scherm met Drone Magic Carpet Scherm LED-filmscherm voor buitenreclame
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
Holografisch HD Indoor P6.25 Transparante LED Reclame Scherm met telefoon Ondersteuning voor Animatie & Graphics Video Wall
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
