Alle producten
Indoor P3.91 Holografische Display Projectie Witte Holografische Splicable LED Scherm
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
Eenvoudige Installatie P3.91 Hoge Helderheid Holografisch Onzichtbaar Transparant LED Scherm 3000cd Buiten LED Reclamescherm
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Modulegewicht: | 3,5 kg/㎡ |
| Pixels: | 3,91 mm |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |
Flexibele Transparante Holografische 3D LED Film LED Display Glas Lijm Super Dunne LED Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
P15 LED Drone Display Scherm Ultra Lichtgewicht Hoge Helderheid Vliegend LED Mesh Scherm voor Luchtadvertenties Evenementen Podiumshow Buiten Sky Media Display Programmeerbare WiFi Controle Eenvoudige Installatie
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bouwdecoratie |
| Batterijtype: | Oplaadbare lithium-ion |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |
Vliegende Drone Advertenties Scherm Lichtgewicht LED Mesh Display Lucht Vliegende Drone Reclame voor Buiten Evenementen
| Schermgrootte: | Variabel (aanpasbaar per droneconfiguratie) |
|---|---|
| Contrastverhouding: | 3000:1 |
| Schermmateriaal: | Film |
Flexibel LED-scherm UltraThin P3.91 Holografisch scherm met geïntegreerde LED-driver reclame digitale signage
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
P30High Brightness LED Mesh Drone Screen Display Groot High-Tech lichtgewicht dun vliegscherm voor muurinstallatie Outdoor reclame en evenementen visuals
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
P7.82 Hoge helderheid LED-holografisch scherm voor glasinstallatie Transparante ultradunne lichtgewicht groot scherm voor winkelcentrum, winkelruimte en merkpromotie
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
