Tüm ürünler
İçerideP3.91 Holografik Ekran Projeksiyon Beyaz Holografik Spliceable LED Ekran
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
Kolay Kurulum P3.91 Yüksek Parlaklık Holografik Görünmez Şeffaf LED Ekran 3000cd Dışarıda LED Reklam Ekranı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Modül Ağırlığı: | 3,5Kg/㎡ |
| Piksel: | 3.91mm |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |
Esnek Şeffaf Holografik 3D LED Film LED Ekran Cam Yapışkan Süper İnce LED Ekran Cam Pencere İçin
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
P15 LED Drone Ekranı Ultra Hafif Yüksek Parlaklık Hava Reklam Etkinlikleri için Uçan LED Mesh Ekranı Sahne Gösteri Açık Sky Media Ekranı Programlanabilir WiFi Kontrolü Kolay Kurulum
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Başvuru: | Bina Dekorasyonu |
| Minimum Sipariş Miktarı: | Şarj Edilebilir Lityum İyon |
P7.82 LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı Cam Pencere Alışveriş Merkezi Mağaza Önü Reklam Ekranı Kolay Kurulum Akıllı Kontrol HD Görsel Efekt
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1920x1080 piksel |
| Kontrol sistemi: | Nova başlangıcı |
Uçan Drone Reklam Ekranı Hafif LED Mesh Ekran Açık Hava Etkinlikleri İçin Havadan Uçan Drone Reklamcılığı
| Ekran Boyutu: | Değişken (drone konfigürasyonuna göre özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Kontrast Oranı: | 3000:1 |
| Ekran Malzemesi: | Film |
Esnek LED Ekran UltraThin P3.91 Entegre LED Sürücü Reklam Dijital İşaretleri ile Holografik Ekran
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
P30 Yüksek Parlaklık LED Mesh Drone Ekranı Duvar Montajı Dış Reklam ve Etkinlik Görüntüleri için Büyük Yüksek Teknoloji Hafif İnce Uçan Ekran
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
P7.82 Yüksek Parlaklıklı LED Holografik Ekran Cam Montajı için Şeffaf Ultra İnce Hafif Büyük Ekran Alışveriş Merkezi, Perakende Pencere ve Marka Tanıtımı için
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
