Tüm ürünler
DC12V IP67 Dış Reklam için Su geçirmez LED Mesh Ekranı
| Piksel Aralığı: | 12,5 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
P125 Yüksek Parlaklık IP67 LED Ekran Bina Cephesi Reklam Video Duvar Perde Mesh Esnek LED Ekran
| Kurulum türü: | Asılı veya sabit kurulum |
|---|---|
| Güç Girişi: | Ac 220-240V |
| yenileme hızı: | 1920hz |
IP67 Su geçirmez Tam Renkli P83 Dışarıda LED Mesh Ekranı Esnek Mesh Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
92% geçirgenliği olan esnek LED Ekran 16 bit Gri Ölçeği ve 160° Görme Açısı İçerideki Reklam için
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Ürün adı: | LED şeffaf film ekranı |
Drone Uçan LED Ekranı ve Hava Reklamı için 20mm Piksel Pitch ve Su geçirmez IP65 ile Hafif LED Mesh Ekranı
| Başvuru: | Dış mekan |
|---|---|
| Piksel: | 20mm |
| Parlaklık: | 15000-20000cd/㎡ |
Yüksek Parlaklık P6.25 Şeffaf LED Holografik Ekran 5000cd Ultra İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Cam Pencere Reklamcılığı İçin
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Parlaklık: | 2500 Yatak |
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
P3.91 Pixel Pitch Yüksek Şeffaflık İç Reklam Video Duvarı için Holografik LED Ekran
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Görüntüleme Kalınlığı: | 3 mm |
P2.5 Yüksek Şeffaflık Pencere Reklam Holografik LED Ekran Animasyon Uygulama/WiFi Kontrol Akıllı Şeffaf Film
| Film rengi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
| yenileme hızı: | SKD61 |
Yüksek Şeffaf Holografik LED Ekran Cam Pencere Video Duvar İç Mekan Kullanımı
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
P2.5 Holografik LED Ekran Mağaza Pencere Ekranı için Programlanabilir WiFi Kontrolü Cam Perde Duvar Perakende Alışveriş Merkezi Asansör Ekranları Reklam Ultra Şeffaf Yüksek Parlaklık Esnek LED Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Tavana monte/Asma |
|---|---|
| Yaklaşık ağırlık: | 2kg/m2 |
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
