Όλα τα Προϊόντα
DC12V IP67 Αδιάβροχη οθόνη LED για εξωτερική διαφήμιση
| Pixel Pitch: | 12,5 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
P125 Οθόνη LED Υψηλής Φωτεινότητας IP67 για Προσόψεις Κτιρίων, Διαφημιστικό Τοίχο Βίντεο, Πλέγμα Κουρτίνας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Τύπος εγκατάστασης: | Κρεμαστή ή σταθερή εγκατάσταση |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος: | Ac 220-240V |
| ανανεωτικό ποσοστό: | 1920Hz |
IP67 Αδιάβροχο πλήρες χρώμα P83 Εξωτερική οθόνη με LED Mesh Ελαστική οθόνη με δίχτυ
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
Ευέλικτη οθόνη LED με διαπερατότητα 92% 16bit Gray Scale και γωνία θέασης 160° για εσωτερική διαφήμιση
| Χρήση: | Εσωτερικός |
|---|---|
| Υλικό: | Η/Υ |
| Όνομα προϊόντος: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
Ελαφριά οθόνη LED πλέγματος με pixel pitch 20mm και αδιάβροχη IP65 για οθόνη LED ιπτάμενου drone και εναέρια διαφήμιση
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Pixels: | 20 χιλιοστά |
| Λάμψη: | 15000-20000cd/㎡ |
Υψηλή φωτεινότητα P6.25 Διαφανής LED Ολογραφική οθόνη 5000cd Ultra Thin Εύκολη εγκατάσταση χαμηλής ισχύος υψηλή επίδραση για διαφήμιση γυάλινου παραθύρου
| Χρήση: | Εσωτερικός |
|---|---|
| Λάμψη: | 2500 NIT |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen για τοίχο βίντεο εσωτερικής διαφήμισης
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Δείξτε πάχος: | 3 χιλιοστά |
P2.5 Οθόνη LED για Διαφήμιση Παραθύρων Υψηλής Διαφάνειας με Ολογραφικό Εφέ και Έλεγχο μέσω Εφαρμογής/WiFi Έξυπνο Διαφανές Φιλμ
| Κινηματογραφικό χρώμα: | Διαφανής |
|---|---|
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
| ανανεωτικό ποσοστό: | 60Hz |
Υψηλής διαφάνειας ολογραφική οθόνη LED οθόνης γυαλί παράθυρο βίντεο τοίχος εσωτερική χρήση
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
Οθόνη LED Holographic P2.5 με Προγραμματιζόμενο Έλεγχο WiFi για Βιτρίνα Καταστήματος, Γυάλινο Τοίχο Κουρτίνας, Οθόνες Ανελκυστήρα Εμπορικού Κέντρου, Διαφήμιση, Εξαιρετικά Διαφανής, Υψηλής Φωτεινότητας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Τοποθετημένο στην οροφή/Κρεμαστό |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
