Όλα τα Προϊόντα
IP67 Αδιάβροχη Πλήρης Έγχρωμη Οθόνη LED P143 Εύκαμπτη κουρτίνα εξωτερικού χώρου για οπτικά εφέ μεγάλης κλίμακας και διαφήμιση
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
IP67 Αδιάβροχη Πλήρης Χρώματος Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
Ανθεκτική Εύκαμπτη Οθόνη LED Mesh IP67 Αδιάβροχη 12V P100 RGB Κατάλληλη για Υπαίθρια Διαφήμιση και Διακόσμηση Σκηνής Εκδηλώσεων
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 100 τμχ/τμ |
| Πτυχίο IP: | IP67 |
IP67 Αδιάβροχο 12V P62.5 RGBW Ευέλικτη οθόνη LED Mesh Εξωτερική οθόνη Διάφραξη Διάφραξη Ιδανική για διαφήμιση και διακόσμηση σκηνής εκδηλώσεων
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 256 τμχ/τμ |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 4000-5000CD |
Οθόνη LED υψηλής ανάλυσης RGBW 12V Mesh για παραστάσεις σε εξωτερικούς χώρους και διαφημίσεις πρόσοψης κτιρίων
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
Εξωτερική IP67 Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED 12V P62.5 RGB Ευέλικτο σχέδιο Κατάλληλο για διαφήμιση και διακόσμηση σκηνής εκδηλώσεων
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 256 τμχ/τμ |
| Πτυχίο IP: | IP67 |
Αδιάβροχη εξωτερικού χώρου IP67 εύκαμπτη οθόνη πλέγματος LED 12V P50 RGB Σχεδιασμένη για διαφημιστικές οθόνες και διακοσμήσεις σκηνών εκδηλώσεων
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 400 τμχ/τμ |
| Πτυχίο IP: | IP67 |
P8 Ultra-thin 3mm οθόνη LED υψηλής διαφάνειας με >90% διαφάνεια για εσωτερικές μεγάλες οθόνες
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Οθόνη LED Διαφανούς Φιλμ Εσωτερικού Χώρου P4 Εύκαμπτη με Υλικό Ρητίνης PC, Προστασία IP67 και Προσαρμόσιμα Μεγέθη για Σύγχρονες Οθόνες
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED RGB SMD3535 IP67 υψηλής φωτεινότητας για υπαίθρια διαφημιστική οθόνη βίντεο
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερική οθόνη διαφημίσεων |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
