Όλα τα Προϊόντα
Αδιάβροχη IP67 Έγχρωμη Οθόνη LED P125 Εξωτερικού Χώρου Ευέλικτη Διχτυωτή Κουρτίνα Ιδανική για Μεγάλες Διαφημίσεις και Εκδηλώσεις
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
Αδιάβροχη IP67 Έγχρωμη Οθόνη LED P83 Εξωτερικού Χώρου Ευέλικτη Διχτυωτή Κουρτίνα για Μεγάλες Διαφημίσεις και Εκδηλώσεις
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
IP67 Αδιάβροχο Πλήρες Έγχρωμο P62.5 Εξωτερική δικτυωτή κουρτίνα με οθόνη LED
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED P3.9 για ψηφιακή σήμανση υψηλής ευκρίνειας
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
Οθόνη LED εύκαμπτης διαφανούς μεμβράνης P6.25 με pixel pitch, 90% διαφάνεια και προστασία IP67 για σύγχρονα εμπορικά κέντρα
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Π8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Διαφανής οθόνη LED για εσωτερική μεγάλη οθόνη
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Οθόνη LED Ολογραφική Εύκαμπτη P3.91 με Pixel Pitch 3.91mm, Προστασία IP45 και 85% Διαφάνεια για Διαφήμιση
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
IP67 Αδιάβροχη 12V P50 RGB Ευέλικτη οθόνη LED Mesh Εξωτερική οθόνη με δίχτυ κατάλληλη για διαφήμιση μεγάλης κλίμακας και εκδηλώσεις
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 400 τμχ/τμ |
| Πτυχίο IP: | IP67 |
Ανθεκτική αδιάβροχη εξωτερική οθόνη LED IP67 P41.5 Full Color Flexible Mesh Curtain Ιδανική για προσόψεις κτιρίων και σκηνικά φόντου
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
12V P31 RGB Ευέλικτη οθόνη LED με πλέγμα IP67 Αδιάβροχη κατάλληλη για υπαίθρια διαφήμιση Προσόψεις κτιρίων και διακόσμηση εκδηλώσεων
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 1040 τμχ/τμ |
| Πτυχίο IP: | IP67 |
