Όλα τα Προϊόντα
Εξωτερική οθόνη LED IP67 Mesh 31mm υψηλής διαφάνειας για τουριστικό τοπίο νυχτερινή σκηνή Οικονομική οδήγηση
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Προϊόν: | p31 Οθόνη Led Mesh |
143 χιλιοστά Pixel LED Mesh Screen IP67 Αδιάβροχη Υπαίθρια Μεγάλη οθόνη για Έργο Πολιτιστικού Τουρισμού Νυχτερινής Πόλης
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Προϊόν: | P143 Οθόνη Led Mesh |
Ελαφριά διαφήμιση P20 Drone Flying LED Screen για την ψηφιακή προβολή
| Μέγεθος: | 1000*1000 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Υψηλή διάφανη οθόνη LED 125mm με πλέγμα IP67 Αδιάβροχη για τουριστικά αξιοθέατα Νυχτερινή προβολή Οικονομική ανάπτυξη
| Τύπος προμηθευτή: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εξωτερική διαφήμιση, σκηνικές εκδηλώσεις, πρόσοψη κτιρίου |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
LED Διχτυωτή Οθόνη 100mm Υψηλής Διαφάνειας IP67 για Νυχτερινή Σκηνή Πολιτιστικού Τουρισμού Εξωτερική Μεγάλη οθόνη
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερική, εξωτερική, εσωτερική/εξωτερική |
| Υλικό ντουλαπιού: | pc |
IP65 Αδιάβροχη οθόνη P25 Drone Flying LED οθόνη για υπαίθρια διαφήμιση
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Πτυχίο IP: | IP65 |
| Λάμψη: | 4500cd |
Εναλλακτική οθόνη LED UAV IP65 Αδιάβροχη με έλεγχο WiFi APP για εξωτερική χρήση
| Είδος: | Οθόνη Drone |
|---|---|
| Μοντέλο: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Πιστοποιητικό: | CE ROHS FCC |
P20 Ελαφρύ Intelligent Διαφανές LED Drone Πτητική οθόνη για εξωτερικές εκδηλώσεις Διαφήμιση Σκηνή Show Αεροπορική οθόνη
| Ψήφισμα: | Υψηλή ευκρίνεια (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
|---|---|
| Αντοχή: | Ανθεκτικό στις γρατσουνιές και στις κρούσεις |
| Pixel Pitch: | 20 mm |
Αδιάβροχη IP67 Έγχρωμη Οθόνη LED P100 Ευέλικτη Διχτυωτή Κουρτίνα για Μεγάλες Διαφημίσεις και Εκδηλώσεις
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
Οθόνη πλέγματος LED πλήρους χρώματος, εύκαμπτη, αδιάβροχη IP67, εξωτερικού χώρου, κουρτίνα, σχεδιασμένη για διαφανείς οθόνες και φόντα σκηνών εκδηλώσεων
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
