Όλα τα Προϊόντα
P8 εσωτερική RGB πλήρες χρώμα DC5V ευέλικτη διαφανής οθόνη ταινίας LED εσωτερική διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής οθόνη LED |
IP67 Ανερόπνευση DC12V RGB LED Mesh Screen για εξωτερική διαφήμιση και πρόσοψη κτιρίων
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερική οθόνη διαφημίσεων |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
Εξωτερική Διαφανής Οθόνη LED P3.9 με Αδιαβροχοποίηση IP67, Φωτεινότητα 4000-4500cd και Διάρκεια Ζωής 30000h για Εμφάνιση σε Σκηνή και Γυάλινο Παράθυρο
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
Οθόνη LED εύκαμπτης μεμβράνης P3.91 με προστασία IP45, τροφοδοτικό 12V και φωτεινότητα 3000cd για διαφήμιση σε γυάλινα παράθυρα
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
P3.91 Ελαστική οθόνη LED με ταινία φωτεινής ακτινοβολίας με προστασία IP45 και τροφοδοσία 12V για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED 20 mm με έλεγχο WiFi για προβολή φωτός και προώθηση επωνυμίας
| Λάμψη: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Διαφάνεια πίνακα: | >85% |
Εμπορική προβολή διαφημίσεων με ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας 3,91 mm
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
|---|---|
| Λάμψη: | 65536 cd/m² |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Πλήρως χρωματιστή οθόνη διαφανούς LED οθόνης εσωτερικού γυαλιού διαφήμισης
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Συγκολλητικός |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Τύπος προμηθευτή: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Οθόνη LED P10 Εσωτερικού Χώρου Διαφανής 4000cd Φωτεινότητα και 93% Διαύγεια Ιδανική για Διακόσμηση Καταστημάτων
| Λάμψη: | 4000CD/m ² |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE2121RGB-IC |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
