Alle producten
P8 Indoor RGB Full Color DC5V Flexibel Transparant LED Filmscherm Indoor Transparant Film LED Display Scherm
| Bedrijfsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Productmodel: | XH-JHP-P8 |
| Schermtype: | Transparant LED-display |
IP67 Waterdicht DC12V RGB LED Mesh Scherm voor Buitenreclame en Gebouwgevel
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Buitenadverterende display |
| Garantie: | 3 jaar |
Buiten P3.9 Transparant LED Scherm met IP67 Waterdicht 4000-4500cd Helderheid en 30000 uur Levensduur voor Podium Glas Raam Display
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming 12V-stroomvoorziening en 3000cd helderheid voor glazen vensterreclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P3.91 Flexibel LED-filmdisplay met IP45-bescherming en 12V-stroomvoorziening voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
20 mm holografisch vliegend LED-scherm met WiFi-bediening voor lichtshow en merkpromotie
| Helderheid: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
| Paneeltransparantie: | >85% |
High Definition 3,91 mm holografische vliegende LED-scherm commerciële advertentieweergave
| Zelfklevend: | Ja |
|---|---|
| Helderheid: | 65536 cd/m² |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
Full Color P10 Transparant LED Film Scherm Binnen Glas Reclame Display
| Installatiemethode: | Kleefmiddel |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
Transparant LED Scherm 5V Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P8 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
P10 Binnen Transparant LED Display 4000cd Helderheid en 93 Procent Helderheid Ideaal voor Winkeldecoratie
| Helderheid: | 4000CD/m ² |
|---|---|
| LED -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| LED-type: | SMD2121 |
