Alle producten
DC12V IP67 waterdicht LED-maascherm voor buitenreclame
| Pixelafstand: | 12,5 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
P125 Hoge Helderheid IP67 LED Display Scherm Gebouw Façade Reclame Videowall Gordijn Mesh Flexibel LED Scherm
| Installatietype: | Hangende of vaste installatie |
|---|---|
| Stroominvoer: | Wisselstroom 220-240V |
| RefreshRate: | 1920Hz |
IP67 Waterdicht Volle kleur P83 Buiten LED Mesh Screen Flexible Mesh Curtain
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
Flexibel LED-scherm met 92% doorlaatbaarheid 16bits grijze schaal en 160° kijkhoek voor reclame binnen
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Productnaam: | LED transparant filmscherm |
Lichtgewicht LED Mesh Display met 20 mm Pixel Pitch en waterdicht IP65 voor Drone Flying LED Screen en Aerial Advertising
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Pixels: | 20 mm |
| Helderheid: | 15000-20000cd/㎡ |
Hoge helderheid P6.25 Doorzichtig LED-holografisch scherm 5000cd Ultra dun Makkelijk te installeren Lage energie Hoge impact Voor glazen venster reclame
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Helderheid: | 2500 nits |
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen voor videowand voor reclame binnen
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Afbeeldingsdikte: | 3 mm |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Filmkleur: | Transparant |
|---|---|
| Zelfklevend: | Ja |
| RefreshRate: | Guangdong, China |
Hoge Transparante Holografische LED Scherm Display Glas Raam Videowand Binnen Gebruik
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
P2.5 Holografisch LED-scherm Programmeerbare WiFi-besturing voor winkelvensterbeeldscherm Glas gordijnmuur Winkelcentrum Liftbeeldschermen Reclame Ultra-transparant Hoge helderheid Flexibel LED-display
| Installatiemethode: | Plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
