Alle producten
P6 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P8 5V Indoor LED Transparent Film Screen Slim Lightweight Adhesive FilmSmart Display Voor winkelvenster Reclame Bar Hotel decoratie
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Controlesysteem: | Nova/colorlight |
| LED-lampkralen: | SMD2121 |
P8 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P10 Indoor Full Color Transparency LED Film Display Screen IP67 Waterdicht Kleefmiddel Flexibel Hoog
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P6 LED Transparante scherm Hoog helder glas scherm Energiebesparend LED Door het scherm zien Voor winkelcentrum Venster Advertentie Gebouw Gevel Media scherm Indoor Outdoor gebruik
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Pixelstijl: | P6 |
IP67 het waterdichte LEIDENE Netwerkscherm voor Straatvenster en Gebeurtenis die Hoge Zichtvertoning adverteren voor het aantrekken van Verkeer
| Pixelafstand: | 143 mm |
|---|---|
| LEIDENE Parel: | Nationstar/Kinglight |
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
P6 3000cd DC5V 90% helderheid Doorzichtig LED-scherm Indoor High-end winkelversiering
| Helderheid: | 3000cd/m² |
|---|---|
| LED -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| LED-type: | SMD2121 |
IP67 143mm RGB LED puntlicht Waterdicht buitenlandschapslamp voor disco's en rave evenementen
| Pixelafstand: | 143 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
125 mm IP67 buiten LED-netwerkdisplay waterdicht scherm met hoge sterkte met geïmporteerde lampparels met lange levensduur
| Pixelafstand: | 125 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Lichte kleur: | RGB |
Outdoor waterdichte LED-gaasscherm 100 mm IP67 met geïmporteerde LED's Duurzame display van hoge kwaliteit
| Pixelafstand: | 100 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
