Tüm ürünler
P6 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekranı İç mekan için Yüksek Parlaklık
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P8 5V İç Mekan LED Şeffaf Film Ekran İnce Hafif Yapışkanlı Film Mağaza Vitrini Reklamı Bar Otel Dekorasyonu İçin Akıllı Ekran
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | Nova/Colorlight |
| LED lamba boncuk: | SMD2121 |
P8 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P10 İçerideki Tam Renk Şeffaflık LED Film Ekranı IP67 Su geçirmez Yapışkan Esnek Yüksek
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P6 LED Şeffaf Ekran Yüksek Parlaklık Cam Ekran Enerji tasarrufu LED Ekran Arasından Görün Alışveriş Merkezi Pencere Reklam Bina Cephesi Medya Ekranı İçeride Dışarıda Kullanım
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
| Piksel tarzı: | P6 |
Sokak Penceresi ve Etkinlik Reklamcılığı İçin IP67 Suya Dayanıklı LED Mesh Ekran Trafiği Çekmek İçin Yüksek Görünürlüklü Ekran
| Piksel Aralığı: | 143 mm |
|---|---|
| LED boncuk: | Ulus Yıldızı / Kinglight |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
P6 3000cd DC5V 90% Netlik Şeffaf LED Ekran İç Mekan Üst Düzey Mağaza Dekorasyonu
| Parlaklık: | 3000cd/m² |
|---|---|
| LED Cihaz: | WE2121RGB-IC |
| LED Tipi: | SMD2121 |
IP67 143mm RGB LED Nokta Işık Su Geçirmez Disko ve Rave Etkinlikleri İçin Dış Mekan Peyzaj Lambası
| Piksel Aralığı: | 143 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
125mm IP67 Dış Mekan LED Mesh Ekran İthal Uzun Ömürlü Lamba Boncuklu Su Geçirmez Yüksek Mukavemetli Ekran
| Piksel Aralığı: | 125mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Açık Renk: | RGB |
Dış Mekan Suya Dayanıklı LED Mesh Ekran 100mm IP67, İthal LED'li Yüksek Kaliteli Dayanıklı Ekran
| Piksel Aralığı: | 100 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
