Tüm ürünler
IP67 Suya Dayanıklı Tam Renkli LED Mesh Ekran P143 Büyük Ölçekli Görsel Efektler ve Reklamcılık için Dış Mekan Esnek Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
IP67 Su geçirmez Tam Renkli LED Mesh Ekranı P125 Dışarıda Esnek Mesh Perde Reklam ve etkinlik dekorasyonu için idealdir
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
Dayanıklı Esnek LED Mesh Ekran IP67 Su Geçirmez 12V P100 RGB Açık Hava Reklamları ve Etkinlik Sahne Dekorasyonu İçin Uygun
| Özellik: | kolay kurulum |
|---|---|
| LED Miktarı: | 100 adet/m2 |
| IP Derecesi: | IP67 |
IP67 Su geçirmez 12V P62.5 RGBW Esnek LED Mesh Ekranı Dışarıdaki Mesh Perde Reklam ve Etkinlik Sahne Dekorasyonu için İdeal
| Özellik: | kolay kurulum |
|---|---|
| LED Miktarı: | 256 adet/m2 |
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 4000-5000cd |
Dış Mekan Sahne Gösterileri ve Bina Cephe Reklamcılığı için RGBW 12V Yüksek Çözünürlüklü LED Mesh Ekran
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
Dış IP67 Su geçirmez LED Mesh Ekranı 12V P62.5 RGB Esnek Tasarım Reklam ve Etkinlik Sahne Dekorasyonu için Uygun
| Özellik: | kolay kurulum |
|---|---|
| LED Miktarı: | 256 adet/m2 |
| IP Derecesi: | IP67 |
Reklam Ekranları ve Etkinlik Sahnesi Dekorasyonları İçin Tasarlanmış Dış Mekan IP67 Su Geçirmez 12V P50 RGB Esnek LED Mesh Ekran
| Özellik: | kolay kurulum |
|---|---|
| LED Miktarı: | 400 adet/m2 |
| IP Derecesi: | IP67 |
P8 Ultra ince 3mm Yüksek Akışkanlıklı Şeffaf LED Ekranı, Kapalı Büyük Ekran için % 90'dan fazla Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 8X8mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P4 İç Mekan Esnek LED Şeffaf Film Ekran, PC Reçine Malzemeli, IP67 Korumalı ve Modern Ekranlar İçin Özelleştirilebilir Boyutlarda
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
Açık Hava Reklamcılığı Video Duvar Ekranı için IP67 Su Geçirmez RGB SMD3535 Yüksek Parlaklık LED Mesh Ekran
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Kullanım: | Dış mekan reklam ekranı |
| Garanti: | 3 yıl |
