Alle producten
IP67 waterdicht full-color LED gaasscherm P143 buiten flexibel gordijn voor grootschalige visuele effecten en reclame
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
IP67 Waterdicht Full Color LED Mesh Scherm P125 Outdoor Flexibel Mesh Gordijn Ideaal voor Reclame en Evenement Decoratie
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
Duurzaam Flexibel LED Mesh Screen IP67 Waterdicht 12V P100 RGB Geschikt voor buitenreclame en evenementen
| Functie: | eenvoudige installatie |
|---|---|
| LED-hoeveelheid: | 100 stuks/m² |
| Ip-graad: | IP67 |
IP67 Waterdicht 12V P62.5 RGBW Flexibel LED Mesh Screen Outdoor Mesh Gordijn Ideaal voor reclame en evenementen
| Functie: | eenvoudige installatie |
|---|---|
| LED-hoeveelheid: | 256 stuks/m² |
| Helderheid van de witbalans: | 4000-5000cd |
RGBW 12V LED-gaasscherm met hoge resolutie voor buitenshows en gevelreclame
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
Outdoor IP67 Waterdicht LED Mesh Scherm 12V P62.5 RGB Flexibel Ontwerp Geschikt voor Reclame en Evenement Podium Decoratie
| Functie: | eenvoudige installatie |
|---|---|
| LED-hoeveelheid: | 256 stuks/m² |
| Ip-graad: | IP67 |
Outdoor IP67 Waterdicht 12V P50 RGB Flexibel LED Mesh Scherm Ontworpen voor Reclameschermen en Evenement Podiumdecoraties
| Functie: | eenvoudige installatie |
|---|---|
| LED-hoeveelheid: | 400 stuks/m² |
| Ip-graad: | IP67 |
P8 Ultra-dun 3mm Transparant LED Scherm met Hoge Transmissie en >90% Transparantie voor Grote Binnendisplays
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 8x8mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
P4 flexibel LED-transparant filmscherm voor binnen met pc-harsmateriaal, IP67-bescherming en aanpasbare maten voor moderne beeldschermen
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
IP67 Waterdicht RGB SMD3535 Hoge Helderheid LED Mesh Scherm voor Buiten Reclame Videowand Display
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Buitenadverterende display |
| Garantie: | 3 jaar |
