Alle producten
Ultradunne P6 LED transparante filmscherm energie transparante LED-displayfilm voor commerciële reclame
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P5 Indoor Full Color Transparantie Display LED Transparant Filmscherm Flexibele zelfklevende videomuur
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P2.5 Holografisch LED-scherm dat transparante en zwevende 3D-beelden levert voor retailreclametentoonstellingen en bedrijfsevenementen
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
IP67 Waterdicht DC12V Buiten LED Mesh Screen Flexibel Mesh Gordijn voor grootschalige reclame- en evenementenschermen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-G3003P100 |
| Garantie: | 2 jaar |
IP67 waterdicht drone hangend vliegend scherm mini stage licht show led display
| Controlesysteem: | Nova/colorlight |
|---|---|
| Transparantie: | Meer dan 85% |
| Kastgewicht: | 7,48 kg/㎡ |
P15 Outdoor IP67 5000cd Ultra Light Thin Clear Display voor voetbalwedstrijden
| Gemiddeld vermogen: | 450W/m² |
|---|---|
| Led-chip: | WS2811 |
| Pixels: | 15 mm |
Outdoor P143 SMD3535 Full Color Grille Mesh Transparent LED Wand Display voor winkel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-H3003P143 |
| Garantie: | 3 jaar |
LED Mesh Display Screen P125 SMD3535 RGB DC12V IP67 Waterdicht Zonnelicht Leesbaar Volle kleur
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-H3003P125 |
| Garantie: | 3 jaar |
LED Mesh Screen P100 80W IP67 Flexible RGB SMD3535 DC12V Controller voor reclame buiten binnen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Xh-H3003P100 |
| Garantie: | 3 jaar |
IP67 waterdicht volkleurig P83 Outdoor LED Mesh Screen Flexible Mesh Curtain Ideaal voor grootschalige advertenties en evenementen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-H2503P83 |
| Garantie: | 3 jaar |
