Alle producten
Hoge transparantie 3.91mm holografisch LED-scherm met zacht onbelemmerd zicht voor commerciële reclame
| Pixelhoogte: | 3,91 mm |
|---|---|
| Transparantiepercentage: | 85% |
| Kijkhoek: | 160 ° |
Ultradun 2,5 mm holografisch LED-scherm met transparantie Flexibel helder beeld Makkelijk te installeren voor winkelcentra en winkelruiten
| Item: | Drone vliegende LED-scherm |
|---|---|
| Stralingshoek: | 160 graden |
| Beschermingsgraad: | IP65 |
Holografisch doorzichtig scherm P3.91 Flexibel LED-filmbeeldscherm IP45 12V Kleefmiddel voor glazen vensterreclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.91 |
| IP-classificatie: | IP45 |
P10 Indoor Full Color zelfklevend flexibel LED-transparant filmscherm voor tentoonstellingen in de detailhandel
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
15mm PC IP67 Waterdichte drone Vliegend LED-scherm Wereldbeker openingsceremonie Antenne Hangend LED-scherm voor groots ritueel Sfeer
| Gewicht: | Lichtgewicht, ca. 5-15 kg per paneel |
|---|---|
| Specificatie: | Videomuur |
| Installatie: | Eenvoudig clip-on-ontwerp |
Innenglas 8 mm LED-doorzichtig filmscherm met levendige afbeeldingen lichtgewicht zacht paneel met een volledige garantie na verkoop van één jaar
| Bedrijfsspanning: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Kleur buischip: | RGB |
5 mm zacht LED doorzichtig filmscherm In glas Installatie Helder visueel scherm 1 jaar garantie Voor winkelcentrum winkelvenster Productpromotie
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
Slim 5V lichtgewicht Gemakkelijk te installeren P2.5 Flexibel holografisch scherm 2500CD voor winkelcentrum Advertentie Wand Display
| Weergavetype: | holografische projectie |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Systeem: | Musion Eyeliner-hologramsysteem |
Led-holografische 3D-filmreclameweergave Hoge helderheidsweergave Ideaal voor winkels, winkelcentra, beursstands
| Transparantie: | 78% |
|---|---|
| Pakket: | Rollen |
| Weergavetype: | reclame |
Het openluchtip67 15mm Pc-Hommel Vliegende LEIDENE Scherm voor Klein Licht toont Decoratie voor artistieke atomosphere
| Weergavetype: | Geleid |
|---|---|
| Gebruiksomgeving: | Commercieel gebruik, reclameweergave |
| Beetje: | 16 bits |
