Όλα τα Προϊόντα
Υψηλής διαφάνειας οθόνη LED ολογραφίας 3,91mm με απαλή ανεμπόδιστη θέα για εμπορική διαφήμιση
| Pixel Pitch: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Ποσοστό διαφάνειας: | 85% |
| Γωνία θέασης: | 160 ° |
Υπερτελής 2.5mm Ολογραφική οθόνη LED με διαφάνεια Ευέλικτη καθαρή εικόνα Εύκολη εγκατάσταση για εμπορικά κέντρα και παράθυρα καταστημάτων
| Είδος: | Οθόνη LED που πετάει με drone |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
Ολογραφική Διαφανής Οθόνη P3.91 Ευέλικτη Οθόνη Φιλμ LED IP45 12V Κόλλα για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P3.91 |
| Αξιολόγηση IP: | IP45 |
P10 Πλήρης έγχρωμη αυτοκόλλητη εύκαμπτη οθόνη LED με διαφανή φιλμ για εκθέσεις λιανικής
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
15mm PC IP67 Αδιάβροχο Drone Flying LED Screen Παγκόσμιο Κύπελλο Ανοιξης Τελετής Αεροπορικής Κρεμάστης LED Σκηνή Για Μεγάλη Θρησκευτική Ατμόσφαιρα
| Βάρος: | Ελαφρύ, περίπου. 5-15 κιλά ανά πάνελ |
|---|---|
| Προσδιορισμός: | Video Wall |
| Εγκατάσταση: | Εύκολη σχεδίαση με κλιπ |
Εσωτερική τοποθέτηση από γυαλί LED 8mm Διαφανής μεμβράνη οθόνης Ζωντανή απεικόνιση Ελαφρύ μαλακό πάνελ με πλήρη εγγύηση μετά την πώληση ενός έτους
| Τάση λειτουργίας: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | RGB |
5mm Soft LED Διαφανής οθόνη ταινίας εσωτερικό γυαλί εγκατάσταση Διαφανής οπτική οθόνη 1 έτος εγγύηση για εμπορικό κέντρο παράθυρο καταστήματος προώθηση προϊόντων
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Έξυπνη 5V ελαφριά εύκολη εγκατάσταση P2.5 ευέλικτη ολογραφική οθόνη 2500CD για εμπορικό κέντρο διαφήμιση οθόνη τοίχου
| Τύπος οθόνης: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Σύστημα: | Σύστημα ολογράμματος Musion Eyeliner |
LED ολογραφική 3D διαφημιστική οθόνη υψηλής φωτεινότητας ιδανική για καταστήματα λιανικής πώλησης εμπορικά κέντρα εκθεσιακά περίπτερα
| Διαφάνεια: | 78% |
|---|---|
| Πακέτο: | Ρολό |
| Τύπος οθόνης: | διαφήμιση |
Διακόσμηση εξωτερικού χώρου IP67 15 mm Drone Pc Flying LED Screen For Small Light Show για καλλιτεχνική ατόμοσφαιρα
| Τύπος οθόνης: | Led |
|---|---|
| Χρήση χρήσης: | Εμπορική χρήση, Προβολή διαφημίσεων |
| Κομμάτι: | 16 bit |
