Wszystkie produkty
Ultracienka przezroczysta folia LED P6, przezroczysta energetycznie folia wyświetlaczy LED do reklamy komercyjnej
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P5 Wewnętrzny kolorowy wyświetlacz przezroczysty Ekran z przezroczystej folii LED Elastyczna samoprzylepna ściana wideo
| Rozmiar: | 240*1000 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Holograficzny ekran LED P2.5 zapewniający przezroczyste i pływające obrazy 3D na potrzeby wystaw reklam detalicznych i wydarzeń korporacyjnych
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
IP67 wodoodporny ekran LED zewnętrzny DC12V elastyczna zasłona z siatką do reklamy na dużą skalę i wyświetlaczy wydarzeń
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-G3003P100 |
| Gwarancja: | 2 lata |
IP67 wodoodporny dron Wieszący latający ekran Mini Scene Light Show LED Display
| System sterowania: | Nova/Colorlight |
|---|---|
| Przezroczystość: | Ponad 85% |
| Waga szafki: | 7,48 kg/㎡ |
P15 Ekran zewnętrzny IP67 5000cd Ultra Light Thin Clear dla wydarzeń piłkarskich
| Średnia moc: | 450 W/m² |
|---|---|
| Chip diodowy: | WS2811 |
| Piksele: | 15mm |
P143 SMD3535 pełnokolorowa siatka sieciowa przezroczysty ekran ścienny LED do sklepu detalicznego
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-H3003P143 |
| Gwarancja: | 3 lata |
LED Mesh Display Screen P125 SMD3535 RGB DC12V IP67 wodoodporny światło słoneczne czytelny w pełnym kolorze
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-H3003P125 |
| Gwarancja: | 3 lata |
LED Mesh Screen P100 80W IP67 Elastyczny RGB SMD3535 DC12V Kontroler do reklamy w pomieszczeniach zewnętrznych
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-H3003P100 |
| Gwarancja: | 3 lata |
IP67 wodoodporny pełnokolorowy P83 Ekran zewnętrzny LED Mesh Flexible Mesh Curtain Idealny do dużych reklam i pokazów wydarzeń
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-H2503P83 |
| Gwarancja: | 3 lata |
