Wszystkie produkty
P15 LED Latający magiczny dywanowy ekran Przenośny dron Miękki ekran Latający ekran Ledowa kurtyna wideo Kurtyna flagowa
| Napięcie zasilania: | DC 12 V, tętnienie < 100 m |
|---|---|
| Waga szafki: | 4 kg/㎡ |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Wodoodporny i pyłoszczelny |
Ekran z siatką LED P125 12V SMD3535 RGB Zewnętrzny wodoodporny pełnokolorowy Wysoka przejrzystość
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-H2503P125 |
| Gwarancja: | 3 lata |
IP67 Wodoodporna, elastyczna, pełnokolorowa siatka LED P83 Zewnętrzna kurtyna siatkowa do fasad reklamowych i ekspozycji wydarzeń
| Zdalne zarządzanie urządzeniami: | Zdalne zarządzanie treścią |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Woltaż: | 12 V |
P15 DC12V pełnokolorowy ekran LED latającego drona o wysokiej jasności do użytku na zewnątrz
| Rozmiar: | 1*2m |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Elastyczny ekran siatkowy LED IP67 Wodoodporny 12 V P125 RGB Zaprojektowany do stosowania na zewnątrz Siatkowa kurtyna zapewniająca wydajność i oszałamiające efekty wizualne
| Funkcja: | łatwa instalacja |
|---|---|
| Ilość diod: | 64szt/m2 |
| Jasność balansu bieli: | 1000 ~ 1500cd/m² |
P50 300W IP67 Elastyczny RGB SMD3535 DC12V Kontroler Ekran LED Mesh Ekran zewnętrzny Reklama wewnętrzna
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-H2503P50 |
| Rozmiar: | 1000*1000 |
Ekran latającego drona Lekki wyświetlacz siatkowy LED Reklama powietrzna latającego drona na imprezy plenerowe
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran drona |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ do 60 ℃ |
Ekran siatkowy LED RGB DC12V o wysokiej rozdzielczości do pokazów scenicznych na świeżym powietrzu i reklam na fasadach budynków
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-H2503P62.5 |
| Rozmiar: | 1000*1000 |
Ekran z siatki LED o wysokiej przezroczystości 83 mm IP67 Wodoodporna scena koncertowa Standardowy duży ekran z widokiem nocnym na zewnątrz
| Urządzenia LED: | XH-CXG2001P-P83(RGB) |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Funkcja: | łatwa instalacja |
IP67 Odporny na warunki atmosferyczne ekran siatkowy LED o średnicy 62,5 mm, wysoka przezroczystość dla zewnętrznego ekranu reklamowego turystycznego miejskiego krajobrazu
| Produkt: | P62.5 |
|---|---|
| Waga na metr kwadratowy: | 2,9 kg |
| Temperatura barwowa: | 2000-3000cd |
