All Products
Lightweight Soft 8mm Inglass LED Transparent Film Display Vivid Visual For World Cup Event Opening Ads Promotion
| Displaytype: | Transparent LED Screen |
|---|---|
| Screen Size: | 240*1000mm |
| Working Temperature: | -20~65°C |
10mm Ultra-Thin RGB Full Color LED Transparent Film Screen with Customized Cabinet Size for Advertising Display
| Warranty: | 1 Years |
|---|---|
| Displaytype: | Transparent LED Screen |
| Light Color: | RGB |
World Cup Opening Event 20mm PC Shell Flying LED Display IP67 Outdoor Drone Suspended LED Screen Strong Ceremony Sense
| Size: | 1*2m |
|---|---|
| Type: | Protective Screen |
| Light Source Type: | RGB |
P40 Transparent Flying LED Display with Drone Film Screen Rechargeable Flying Digital Projection High-Impact Event Show
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP Rating: | IP67 |
Hot Product LED Mesh Screen P50 Ultralight Programmable IP67 RGB for Compatible with Drones
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-MTLEDS12-P50 |
| IP Rating: | IP67 |
DC12V RGB Drone Flying LED Screen P30 High Brightness for Outdoor Advertising Exhibition Sports Events Night Shows
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-MTLEDS12-P30 |
| IP Rating: | IP67 |
DC12V RGB Drone Flying LED Screen P15 High Brightness for Outdoor Usage
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-MTLEDS12-P15 |
| IP Rating: | IP67 |
Indoor P3.9 LED Grille Screen High Clarity Video Wall Panel Digital Signage for Stage and Glass Window Display
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Voltage: | 5V |
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel for Retail Window Displays
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Flexible 6mm Pixel LED Transparent Film Screen with IP65 Rating and Customizable Luminous Flux for Indoor Glass Side Use
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
