All Products
20mm Pixel Pitch Holographic LED Display with Unobstructed View and Easy Installation for Commercial Promotion
| Lifespan: | 30000h |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Dimensions: | 1200mm*250mm |
Flexible 10mm Holographic LED Screen Transparent Clear Display With One Year Warranty For Mall Shop Window Product Advertising
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Lifespan: | 30000h |
| Displaytype: | LED |
Flexible 6.25mm Holographic LED Display with Clear Vision 1-Year Warranty Easy Installation High Transparency for Shopping Mall Commercial Advertising and Shop Windows
| Pixel Pitch: | 6.25mm |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Protection Level: | IP65 |
High Transparency 3.91mm Holographic LED Screen with Soft Unobstructed View for Commercial Advertising
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Viewingangle: | 160 Degrees |
High Transparency 3.91mm Holographic LED Screen with Soft Unobstructed View for Commercial Advertising
| Pixel Pitch: | 3.91mm |
|---|---|
| Transparency Rate: | 85% |
| Viewing Angle: | 160° |
UltraThin 2.5mm Holographic LED Screen With Transparency Flexible Clear Imaging Easy Installation For Shopping Malls And Store Windows
| Item: | Drone Flying LED Screen |
|---|---|
| Beam Angle: | 160 Degree |
| Protection Grade: | IP65 |
Holographic Transparent Screen P3.91 Flexible LED Film Display IP45 12V Adhesive for Glass Window Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.91 |
| IP Rating: | IP45 |
P10 Indoor Full Color Adhesive Flexible LED Transparent Film Screen for retail windows exhibitions
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
15mm PC IP67 Waterproof Drone Flying LED Screen World Cup Opening Ceremony Aerial Hanging LED Screen For Grand Ritual Atmosphere
| Weight: | Lightweight, Approx. 5-15 Kg Per Panel |
|---|---|
| Specification: | Video Wall |
| Installation: | Easy Clip-On Design |
Indoor Glass Inner Mounted 8mm LED Transparent Film Screen Vivid Imaging Lightweight Soft Panel With Full One Year After-sales Warranty
| Operating Voltage: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Tube Chip Color: | RGB |
