All Products
Flexible P10 SMD2222 12V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
Flexible P2.5 12V Adhesive LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 1200X250mm |
| Pixel Density: | 160000dots/㎡ |
Custom P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
Flexible Transparent LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Modular For Glass Curtain Solid Wall Advertising Use
| Pixel Pitch: | 125mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
Transparent Modular LED Mesh Screen 50mm IP67 Rated for Steel Structure Glass Curtain and Outdoor Advertising
| Pixel Pitch: | 50mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P50 7000cd IP67 300W DMX512 RGB LED Mesh Screen Outdoor DC 12V Outdoor Advertising
| Color: | RGB |
|---|---|
| Module Size: | Customization |
| Weight: | 8KG |
DC12V IP67 Waterproof LED Mesh Screen For Outdoor Advertising
| Pixel Pitch: | 12.5mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P125 High Brightness IP67 LED Display Screen Building Facade Advertising Video Wall Curtain Mesh Flexible Led Screen
| Installationtype: | Hanging Or Fixed Installation |
|---|---|
| Power Input: | AC 220-240V |
| Refreshrate: | 1920Hz |
IP67 Waterproof Full Color P83 Outdoor LED Mesh Screen Flexible Mesh Curtain
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Voltage: | 12V |
Flexible LED Display with 92% Permeability 16bit Gray Scale and 160° Viewing Angle for Indoor Advertising
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Material: | PC |
| Productname: | LED Transparent Film Screen |
