All Products
P2.6 High Brightness 1500 cd/m² Waterproof IP45 LED Grille Screen for Indoor Advertising and Building
| Item: | Led Grille Screen |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| LED Lamp Beads: | 2020SMD |
P3.9 High Brightness 5000cd Waterproof IP67 240W LED Grille Screen for Indoor Advertising
| Item: | Led Grille Screen |
|---|---|
| LED Lamp Beads: | 1921SMD |
| Pixel Density: | 32768 Dots/m² |
Miracle Bean P20 DC12V RGB Flexible LED UAV Screen with IP65 Waterproof and WiFi & APP Control for Outdoor Use
| Item: | Drone Screen |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certificate: | CE ROHS FCC |
Miracle Bean XH-MTLEDS12 P25 12V RGB Flexible Waterproof Drone LED Screen with IP65 Rating and APP WiFi Control
| Item: | Drone Screen |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certificate: | CE ROHS FCC |
Flexible P10 SMD2222 12V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
Flexible P2.5 12V Adhesive LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 1200X250mm |
| Pixel Density: | 160000dots/㎡ |
Custom P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
Flexible Transparent LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Modular For Glass Curtain Solid Wall Advertising Use
| Pixel Pitch: | 125mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
Transparent Modular LED Mesh Screen 50mm IP67 Rated for Steel Structure Glass Curtain and Outdoor Advertising
| Pixel Pitch: | 50mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P50 7000cd IP67 300W DMX512 RGB LED Mesh Screen Outdoor DC 12V Outdoor Advertising
| Color: | RGB |
|---|---|
| Module Size: | Customization |
| Weight: | 8KG |
