Όλα τα Προϊόντα
Οθόνη προβολής P3.91 εσωτερικού χώρου Ολογραφική Λευκή Ολογραφική Συνδέσιμη οθόνη LED
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
Εύκολη Εγκατάσταση P3.91 Ολογραφική Αόρατη Διαφανής Οθόνη LED 3000cd Εξωτερική Οθόνη Διαφήμισης LED
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Βάρος μονάδας: | 3,5 kg/㎡ |
| Pixels: | 3,91 χλστ |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |
Ευέλικτη Διαφανής Ολογραφική 3D LED Μεμβράνη Οθόνη LED Γυαλί Αυτοκόλλητο Εξαιρετικά Λεπτή Οθόνη LED για Γυάλινο Παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
P15 LED Drone Display Screen Ultra Lightweight High Brightness Flying LED Mesh Screen για αεροπορικές διαφημίσεις Εκδηλώσεις Σκηνική επίδειξη εξωτερικού Sky Media Display Προγραμματιζόμενο έλεγχο WiFi Εύκολη εγκατάσταση
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση κτιρίου |
| Τύπος μπαταρίας: | Επαναφορτιζόμενο ιόν λιθίου |
P7.82 Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστημάτων Εμπορικών Κέντρων Εύκολη Εγκατάσταση Έξυπνος Έλεγχος Οπτικό Αποτέλεσμα HD
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920x1080 pixel |
| σύστημα ελέγχου: | Έναρξη Nova |
Διαφημιστική Οθόνη Drone με Φωτεινή LED Διχτυωτή Οθόνη για Εναέριες Διαφημίσεις σε Υπαίθριες Εκδηλώσεις
| Μέγεθος οθόνης: | Μεταβλητή (προσαρμόσιμη ανά διαμόρφωση drone) |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης: | 3000:1 |
| Υλικό οθόνης: | Ταινία |
Ευέλικτη οθόνη LED UltraThin P3.91 Ολογραφική οθόνη με ενσωματωμένο οδηγό LED Ψηφιακή σήμανση διαφήμισης
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
P30High Brightness LED Mesh Drone Screen Display Μεγάλη υψηλής τεχνολογίας ελαφριά λεπτή ιπτάμενη οθόνη για τοποθέτηση στο τοίχωμα Εξωτερική διαφήμιση και οπτικά στοιχεία εκδηλώσεων
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
P7.82 Υψηλής φωτεινότητας οθόνη ολόγραφης οθόνης LED για εγκατάσταση γυαλιού Διαφανής Υπερτελής Ελαφρύτητας Μεγάλη οθόνη για εμπορικό κέντρο, παράθυρο λιανικής πώλησης και προώθηση εμπορικής επωνυμίας
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
