همه محصولات
صفحه نمایش هولوگرافیک P6.25 LED انعطاف پذیر اندازه سفارشی شده نصب خمیده نمایشگاه و نمایشگاه پشتیبانی شده
| قدرت متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 6.25 میلی متر |
صفحه نمایش LED فیلمی مستقیم از کارخانه P15 برای نمایش پهپاد در فضای باز، اجراهای منظره و صفحه نمایش ویدیویی تبلیغاتی
| اندازه صفحه نمایش: | متغیر (قابل تنظیم در هر پیکربندی پهپاد) |
|---|---|
| نسبت کنتراست: | 3000: 1 |
| مواد غربالگری: | فیلم |
بهترین هولوگرام P3.91 هولوگرافیک چین صفحه نمایش LED شفافیت بالا برای آموزش خرده فروشی زیرزمینی استفاده از ماشین
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
|---|---|
| نوع پروجکشن: | پروژکتور جلو و عقب |
| انتقال: | 95% |
صفحه نمایش هولوگرافی LED انعطاف پذیر P2.5 10000CD با روشنایی بالا DC12V برای دیوار پرده شیشه ای
| قدرت متوسط: | 400 وات بر متر مربع |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD1515 |
| پیکسل ها: | 2.5 میلی متر |
P20 Dynamic Sky Ads Drone Flying LED Screen با استفاده از تکنولوژی شبکه LED قابل برنامه ریزی
| قدرت متوسط: | 450 وات بر متر مربع |
|---|---|
| تراشه LED: | WS2811 |
| پیکسل ها: | 20 میلی متر |
P15 بهترین شبکه LED ضد آب سبک برای تبلیغات بدون سرنشین
| قدرت متوسط: | 600W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | WS2811 |
| پیکسل ها: | 15 میلی متر |
صفحه نمایش مشبک LED با روشنایی بالا P25 IP67 با روشنایی 2500cd برای تبلیغات در مراکز خرید نصب شده بر روی پهپاد
| قدرت متوسط: | 250 وات بر متر مربع |
|---|---|
| تراشه LED: | WS2811 |
| پیکسل ها: | 25 میلی متر |
صفحه نمایش انعطاف پذیر LED P7.82 با روشنایی 4000CD، دیوار پرده شیشه ای شفاف
| قدرت متوسط: | 240 وات بر متر مربع |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 7.82 میلی متر |
P20 2500cd روشنایی بالا صفحه نمایش تبلیغاتی پوستر دیجیتال LED با رتبه بندی IP45 برای استفاده در داخل / نیمه بیرونی
| قدرت متوسط: | 200W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 20 میلی متر |
P10 3500cd صفحه نمایش تبلیغاتی LED با روشنایی بالا با درجه بندی IP45 برای استفاده داخلی
| قدرت متوسط: | 240 وات بر متر مربع |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 10 میلی متر |
