Alle producten
Versatile P6.25 LED-holografisch scherm aanpasbare grootte gebogen installatie ondersteunde tentoonstelling & showroom
| Gemiddelde kracht: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
P15 Factory Direct Flying Screen Outdoor LED Film Screen voor Drone Show Scenic Performances & Advertising Video Display Screen
| Schermgrootte: | Variabel (aanpasbaar per droneconfiguratie) |
|---|---|
| Contrastverhouding: | 3000: 1 |
| Schermmateriaal: | Film |
China's Beste Hologram P3.91 Holografische LED Display Scherm met Hoge Transparantie voor Detailhandel, Onderwijs, Metro en Wegwijzers voor Auto's
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
P2.5 10000CD Hoge helderheid DC12V Flexibel holografisch LED-display voor glazen gordijnwand
| Gemiddelde kracht: | 400 W/m2 |
|---|---|
| LED-chip: | SMD1515 |
| Pixels: | 2,5 mm |
P20 Dynamische Sky Ads Drone Vliegende LED Scherm met Programmeerbare LED Mesh Technologie
| Gemiddelde kracht: | 450W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | WS2811 |
| Pixels: | 20 mm |
P15 De Ultieme Lichtgewicht Waterdichte LED Mesh voor Drone Reclame
| Gemiddelde kracht: | 600 W/m2 |
|---|---|
| LED-chip: | WS2811 |
| Pixels: | 15 mm |
P25 IP67 Hoge Helderheid 2500cd LED Mesh Display voor Drone-gemonteerde Winkelcentrumadvertenties
| Gemiddelde kracht: | 250W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | WS2811 |
| Pixels: | 25 mm |
P7.82 LED Display Flexibel paneel 4000CD Hoge helderheid Doorzichtige glazen gordijnwand
| Gemiddelde kracht: | 240w/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
P20 2500cd Hoog helderheids-LED-digitaal-poster-advertentie-scherm met IP45-classificatie voor gebruik binnen/halfbuiten
| Gemiddelde kracht: | 200 W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 20 mm |
P10 3500cd LED-reclamescherm met hoge helderheid en IP45-classificatie voor gebruik binnenshuis
| Gemiddelde kracht: | 240w/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 10 mm |
