All Products
IP67 Outdoor Transparent LED Mesh Screen Modular for Solid Wall, Steel Structure and Publicity Displays
| Cabinet Weight: | 2.9kg/㎡ |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Color: | Rgb |
High Transparency P6 Sticky Flixble LED Crystal Film Screen Invisible Advertising Transparent LED Digital Signage Displays
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Transparency: | Up To 80% |
| Lifespan: | ≥100,000 Hours |
Transparent LED Screen High Brightness Display Clear Glass Window LED Video Wall Flexible Panel
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-JHP-P6 |
| Operating Temperature: | -20℃ To 65℃ |
IP67 Waterproof LED Mesh Screen Transparent Modular Display for Solid Wall & Glass Curtain Advertising
| Pixel Pitch: | 31mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P83 LED Mesh Screen Flexible Soft Transparent LED Display Outdoor High Brightness Waterproof LED Curtain Screen for Building Facade Media Wall Stage Background Advertising Display
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Protection Level: | IP67 |
P125 1800cd 48W DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Outdoor DC 12V Outdoor Advertising
| Color: | RGB Full Color |
|---|---|
| Module Size: | 1000X1000mm |
| Weight: | 1.8KG |
China's Best Hologram P3.91 Holographic LED Display High Transparency Screen for Retail Education Subway Wayfinding Car Use
| Installationtype: | Wall-mounted Or Free-standing |
|---|---|
| Lifetime: | 10000 Hours |
| Powerconsumption: | 300W |
P6.25 5000cd Ultra-Thin Easy Install Low Power High Impact Transparent LED Holographic Screen for Glass Windows
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6.25mm |
P6 High Transparency High Brightness Low Power Indoor LED Film Screen Shopping Mall Window Advertising Screen
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display with Easy Peel and Stick Installation for Shop Window
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
