Όλα τα Προϊόντα
P7.82 Ολογραφική διαφανής οθόνη οπίσθιας προβολής υψηλής διαφάνειας για διαφημιστικά γυάλινα παράθυρα
| Κατανάλωση ρεύματος: | Μέγιστο 400W/τ.μ. |
|---|---|
| Δυναμικό: | 110-240V |
| Τάση λειτουργίας: | DC12V |
Ευέλικτη σημαία P25 Banner Εξωτερικού χώρου Εξαιρετικά διαφανής διαφήμιση Drone Show LED Μαγικό χαλί Mesh Οθόνη LED Flying LED
| Λάμψη: | Ρυθμιζόμενο, έως 5000 nits |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
| Τροφοδοτικό: | επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λίθιου |
P20 Drone Show Νέο Led Mesh Hologram Sky Film Screen Οθόνη Ανελκυστήρα Αδιάβροχη Διαφήμιση με Cloud-Based CMS
| Κομμάτι: | 16 bit |
|---|---|
| Σχήμα οθόνης: | Ελαστικός/προσαρμόσιμος |
| Ψήφισμα: | Προσαρμόσιμο ανά μοντέλο |
P2.5 Διαφανής οθόνη με LED οθόνη οθόνης οθόνης ολόγραμμα ολόγραφική οθόνη 3D ολόγραμμα ευέλικτος μεγάλος πίνακας
| Διαφάνεια: | 95% |
|---|---|
| σχέδιο: | Front&Rear |
| Διασύνδεση: | 3m/5m/7m |
P6.25 LED ολογραφική οθόνη προσαρμόσιμου μεγέθους υποστηριζόμενο τοίχος βίντεο για εμπορικό κέντρο εκθέσεων
| Μέση ισχύος: | 300W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
Δυναμικός Ουρανός Καμβάς P20 Προγραμματιζόμενος Στόλος LED Drone για Εκδηλώσεις Μεγάλης Κλίμακας
| Μέση ισχύος: | 450 W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | WS2811 |
| Pixels: | 20 mm |
Οθόνη drone LED, εξωτερική οθόνη LED, αδιάβροχη οθόνη LED, οθόνη 3D light show
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο, Προσαρμοσμένο, 5m x 3m, |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Υπαίθρια, εσωτερική, ημι-εξωτερική |
Διαφορετική εφαρμογή Εικονική οθόνη οθόνης P15 LED Drone Διαφανής λεπτή ελαφριά οθόνη πλέγματος IP68 Εξωτερική διαφήμιση Έκθεση Αθλητικές εκδηλώσεις Νυχτερινές εκπομπές
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
| Συνδεσιμότητα: | Ασύρματη επικοινωνία (Wi-Fi/4G) |
Ολογραφική οθόνη LED Χωρίς δομή χαλύβδινου πλαισίου Για την εμφάνιση κτιρίου με προϊόντα υψηλής ποιότητας
| Λάμψη: | 3000 ψείρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
P20 Προγραμματιζόμενα LED Mesh Drones για Εκδηλώσεις Μεγάλων Διαστάσεων και Διαφήμιση στον Ουρανό
| Μέση ισχύος: | 450 W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | WS2811 |
| Pixels: | 20 mm |
