Όλα τα Προϊόντα
Η καλύτερη ολόγραμμα της Κίνας P3.91 Ολόγραφική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας για την εκπαίδευση λιανικής
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted ή??????????? |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 10000 ώρες |
| Κατανάλωση ρεύματος: | 300W |
P6.25 5000cd Εξαιρετικά Λεπτή Εύκολη Εγκατάσταση Χαμηλής Κατανάλωσης Ενέργειας Υψηλής Επίπτωσης Διαφανής Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής για Τζαμένιες Βιτρίνες
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
P6 High Transparency High Brightness Low Power Indoor LED Film Screen Shopping Mall Window Advertising Screen
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P5 2500cd Ψηφιακή διαφημιστική οθόνη εσωτερική οθόνη LED με φιλμ με εύκολη εγκατάσταση για παράθυρο καταστήματος
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P10 Κρυστάλλινη καθαρή υψηλής φωτεινότητας οθόνη οθόνης ταινίας LED Μετατρέψτε το παράθυρο του καταστήματός σας σε ψηφιακή πινακίδα
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Οθόνη LED Ολογράμματος Υψηλής Φωτεινότητας P3.9 Διπλής Όψης 3000cd Ελαφριά για Εύκολη Εγκατάσταση για Λιανική
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
P125 Υψηλής ποιότητας εξωτερική οθόνη LED 30mm IP67 Αδιάβροχη εμπορική ποιότητα για πρόσοψη κτιρίων
| Led Lifetime: | 30000H |
|---|---|
| Βάρος: | 1,92 κιλά/㎡ |
| Προσδιορισμός: | Video Wall |
Οικιακή οθόνη διαφανούς ταινίας LED P8 RGB πλήρες χρώμα DC5V
| Συσκευή LED: | 1314RGB |
|---|---|
| Κλίμακα του γκρι: | 16 bit |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Εύκολη Εγκατάσταση P3.91 Ολογραφική Αόρατη Διαφανής Οθόνη LED 3000cd Εξωτερική Οθόνη Διαφήμισης LED
| Διάρκεια ζωής: | 100.000 ώρες |
|---|---|
| Pixels: | 3,91 χλστ |
| Βάρος μονάδας: | 3,5 kg/㎡ |
3000cd P2.5 εσωτερικό αόρατο ψηφιακό ολογραφικό διαφανές LED διαφημιστικό οθόνο γυάλινο παράθυρο εμπορικό κέντρο
| Τεχνολογία: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Χρόνος Ζωής: | 100000h |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο χύτευσης με χύτευση |
