Tüm ürünler
Dünya Kupası Etkinliği için P2.6 RGB Yüksek Şeffaflık LED Izgara Ekranı Kapalı Ticari Reklam Ekranı
| Bakım: | Temizlemesi Kolay |
|---|---|
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Suya ve Toza Dayanıklı |
| Görüntüleme türü: | Neden olmuş |
Dünya Kupası Açılış Töreni Ticari Tanıtım Reklamları İçin 5mm Yumuşak Cam Gömülü LED Şeffaf Film Ekranı Kullanıldı
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Görüntüleme işlevi: | Video |
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
6mm İçini Yükle Şeffaf LED Film Ekranı Ticari Reklam için RGB Tam Renkli ve Özel Kabine Boyutu
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| OEM veya ODM: | Evet |
Tam Renkli SMD2020 Şeffaf Izgara Ekranları P2.6 Sergi Salonu Cam Açık Bina Pencere Led Ekran
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P2.6 |
| LED Işık Yayan Tüp: | SMD2020 |
Hafif Yumuşak 8mm Inglass LED Şeffaf Film Ekran Dünya Kupası Etkinliği Açılış Reklamları Promosyon Için Canlı Görsel
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 240*1000mm |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~65°C |
Reklam ekranı için özelleştirilmiş dolap boyutu ile 10 mm Ultra- ince RGB Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
| Açık Renk: | RGB |
IP67 Su geçirmez 25mm Pixel Pitch Uçan Drone Uzaktan Kumanda ve GPS Navigasyonu ile LED Ekran
| Ağırlık: | Hafif |
|---|---|
| Bakım: | Temizlemesi Kolay |
| Garanti: | 1 Yıl |
Dünya Kupası Açılış Etkinliği 20mm PC Kabuk Uçan LED Ekran IP67 Dış Mekan Drone Asma LED Ekran Güçlü Tören Algısı
| Boyut: | 1*2m |
|---|---|
| tip: | Koruyucu ekran |
| Işık Kaynağı Türü: | RGB |
Drone Film Ekranı ile P40 Şeffaf Uçan LED Ekranı Şarj edilebilir Uçan Dijital Projeksiyon Yüksek Etkili Olay Gösterisi
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
Sıcak Ürün LED Mesh Ekranı P50 Ultralight Programlanabilir IP67 Drone ile Uyumlu RGB
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-MTLEDS12-P50 |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
